Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Obóz w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie już na stałe „wpisał się” do planu wydarzeń klas policyjnych. Kadeci doskonalą tam swoje umiejętności z musztry, strzelania, a także mają szansę przetestować swoją kondycję oraz orientację w terenie podczas podchodów i gier terenowych.

Pobyt na obozie, to intensywne trzy dni szkoleniowe, podczas których uczniowie przygotowują się do wielkiego wydarzenia, jakim jest uroczyste ślubowanie kadetów klasy pierwszej. Nad poprawnością wykonywania musztry czuwał sierż. szt. Damian Iwaszkiewicz oraz asp. Agnieszka Kaczmarek z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Wielką atrakcją było spotkanie z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego z KWP w Gorzowie Wlkp., a pokaz z udziałem robota Gryfa przeznaczonego do kontaktu z materiaŁami niebezpiecznymi był prawdziwą bombą. Natomiast zajęcia na strzelnicy wyłoniły najlepszego strzelca. Pobyt na obozie to nie tylko ciężka praca, ale także zabawa. Tańcom i śpiewom nie było końca.

Nad dyscypliną i bezpieczeństwem czuwali wychowawcy: Bogumiła Błaszczykiewicz, Wiktor Błaszczykiewicz,Izabela Janiak oraz Katarzyna Kasik 🫡☺️

Dziękujemy

Rekomendowane wpisy

Skip to content