Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Absolwenci liceum ogólnokształcącego

Wybierz rocznik

Antoszewicz Aleksandra

Bem Laura

Chudobiński Jakub

Cichowicz Agata

Frąckowiak Weronika

Gacka Antonina

Januszewski Jakub

Józefowicz Lesław

Kalwasiński Marek

Kantor Szymon

Kmiotek Julia

Królicki Bartosz

Kupczak Wiktoria

Łuczyńska Julia

Małecki Maksym

Mieczkowska Julia

Mrawczak Natalia

Niedbała Martyna

Olender Jakub

Orczyk Dominika

Pater Jakub

Penkala Aleksandra

Sadowski Jan

Samuel Natalia

Skórzewska Natalia

Sonda Karolina

Stolarek Kinga

Szary Mikołaj

Tatarewicz Aleksandra

Ulański Łukasz

Urban Wiktoria

Zawadzka Natalia

Żubrowska Marcela

Bajko Aleksandra

Bilan Alicja

Baran Dawid

Buczkowska Kamila Natalia

Byczyk Jakub

Chatłas Filip

Cybulska Aleksandra

Franczuk Mateusz

Kotecka Kornelia

Krysa Aleksandra

Malona Magdalena

Pawko Oskar

Piotrowska Dominika

Rybowiak Oliwia

Sawicki Paweł

Seklecka Wiktoria

Szcześniak Alicja

Tomczak Natalia

Weryszko Andrzej

Witkowski Kacper

Zwolińska Martyna

Żebrowski Kacper

Borkowski Adrian Eryk

Dereczennik Zuzanna

Fedorowicz Julianna

Filipowicz Aleksandra Maria

Filipowicz Wiktoria

Hen Kamila

Hyży Jakub Antoni

Jaszczuk Jakub

Jaz Wiktor Damian

Kądziela Sylwia

Kruczek Kacper

Kulicki Bartłomiej Bogusław

Lazar Wiktoria Weronika

Leśniak Nikola

Musztyfaga Adrian

Paszkiewicz Michał

Przybylski Łukasz Paweł

Roztocki Kamil Paweł

Rożnowski Antoni

Rudnicki Hubert Szymon

Rudziński Marcel 

Soppa Angelika Natalia

Wieczorek Kacper

Wysocki Patryk

Zych Patryk Jakub

Żygielewicz Dominika

Bartkowicz Izabela

Bobkiewicz Klaudia

Brzózka Katarzyna

Burczyńska Klaudia

Danicka Oliwia

Dłużniewska Julia

Downar-Zapolski Michał

Dudzińska Ewelina

Gąsior Julia

Gipka Katarzyna

Gipka Patrycja

Gluth Martyna

Grabowska Dominika

Grabowski Dominik

Jachniewicz Wiktoria

Janicka Aleksandra

Kania Kacper

Kmiotek Oliwia

Kosiorowski Gracjan

Krok-Adamski Michał

Kukiełka Kacper

Kurasz Norbert

Kwiatkowska Milena

Leśkiewicz Marcel

Lubieniec Miłosz

Łagowska Alicja

Łukaszewicz Maria

Metel Magdalena

Michałek Kacper

Nowak Sara

Oleszczuk Kacper

Oleszczuk Nadia

Orłowski Dawid

Pikulski Norbert

Pilsak Hubert

Piskorska Samanta

Rycerz Małgorzata

Samaryk Michał

 

Baranowska Oliwia

Bąk Anna

Berbeć Mateusz

Biały Amadeusz

Biś Karolina

Błażewicz Marta

Bohuszko Katarzyna

Broż Iwona

Chodarewicz Mateusz

Christoph Marietta

Czak Wojciech

Czewiuk Patrycja

Darol Adriana

Gaworek Izabela

Grabowski Kacper

Hajducka Żaneta

Herold Klaudia

Jakubczak Sebastian

Jurkiewicz Bogdan

Kaczmarek Wiktor

Kasprzak Eliza

Kazek Mateusz

Kędzia Magdalena

Krok-Adamska Natalia

Krok-Adamska Oliwia

Kruszczak Marlena

Krynicka Justyna

Krzewska Elżbieta

Kucharski Piotr

Leszczyńska Martyna

Lipnicki Piotr

Madejewska Katarzyna

Majocha Sebastian

Masło Tomasz

Mieczkowski Filip

Ostolski Jakub

Owadiuk Wiktor

Petrykowska Natalia

Pych Laura

Radkiewicz Szymon

Rajchel Patryk

Rogowska Natalia

Ruda Martyna

Rudenko Dawid

Sawiak Małgorzata

Sawicka Justyna

Siemionkowska Karina

Siwiński Mateusz

Soczomska Paulina

Staniszewska Marta

Stefański Michał

Szczechowiak Dominik

Szmitko Marta

Śnieżko Daria

Świderska Alicja

Tarnawska Roksana

Urbanowicz Dawid

Wanago Sandra

Wanago Sebastian

Wieliczko Bartłomiej

Wojnowska Kinga

Wojtczak Marta

Wolańczyk Agata

Woźniak Aleksandra

Zawada Natalia

Zawadzka Paulina

Żurek Dominika

Opaczyński Igor

Cichoń Patryk

Świca Krystian

Andruszewski Dawid jakub

Basta Anna Maria

Danicki Daniel Sebastian

Gęgotek Paulina Oliwia

Hylak Błażej Konrad

Janiak Michalina Weronika

Janicki Bartłomiej

Kozior Beata Maria

Kruszczak Kamila

Kuźniar Maciej Wojciech

Łabędź Gabriela Paulina

Łagowski Jakub Jacek

Mieczkowska Martyna Magdalena

Musur Patrycja Łucja

Olszewski Maciej

Pilarska Izabela

Sadowski Jakub Jerzy

Bilan Julia Magdalena

Bober Martyna Anna

Borkowska Iga Anna

Bućkowska Sandra Sylwia

Danicka Adrianna

Dyszluk Sylwia

Jankiewicz Damian Bogusław

Kolasa Weronika Barbara

Kowalik Mateusz Krzysztof

Łuczka Wiktoria Maria

Markowska Daria Monika

Paszko Wiktoria Anna

Pierzchała Wiktoria

Płaza Łukasz

Popławska Aleksandra

Strzelecki Mateusz

Stybułkowski Kamil Józef

Szram Klaudia Anna

Szwankowska Aleksandra

Wołoszyn Klaudyna

Woźniak Andrzej Michał

Zaporowska Aleksandra Karolina

Berkeszczuk Anna

Bielińska Sylwia Małgorzata

Boboryko Katarzyna

Brzozowska Gabriela Karolina

Buczkowska Kinga Paulina

Gieruszyńska Klaudia

Gzowska Amanda Jesica

Jaroszonek Paulina

Lis Danuta Franciszka

Niemier Patrycja

Nowak Kamila

Pawlak Klaudia

Proniewicz Karolina

Radkiewicz Dominika Karolina

Rybka Dominika

Skierska Weronika

Szewczyńska Paulina

Wójcik Damian

Czaja Julia

Agaciński Kamil

Andrzejewski Maciej

Bajdalska Martyna

Bocheński Karol

Bogdanowicz Paulina

Borkowski Borys

Borowa Angelika

Borowska Natalia

Burdziński Przemysław

Cegłowski Dawid

Chodarewicz Ewa

Czernik Aleksandra

Deptuch Konrad

Dylewski Damian

Dymidów Mariusz

Dymińska Martyna

Dziemidowicz Ola

Gil Marcin

Holeniewski Mateusz

Horbatowska Małgorzata

Idaszewski Patryk

Janiak Mirosław

Janowski Paweł

Kałuża Maria

Kamieniczna Beata

Kaznocha Marcin

Kowalewski Krzysztof

Kozar Mateusz

Krupa Wojciech

Kruszczak Filip

Kulas Edyta

Kulik Jacek

Kuśpiś Kamil

Kuźmicz Adrianna

Leszczyński Dawid

Madejewski Marcin

Majewska Angelika

Makucka Joanna

Maliszewski Krystian

Maścianica Karolina

Milewski Jakub

Milik Izabela

Nester Paulina

Piekarski Jakub

Prędki Szymon

Pych Anna

Pych Rafał

Sadowska Marika

Sawaryn Oskar

Sieczkowski Paweł

Skiba Klaudia

Słabęcka Katarzyna

Szkolnicki Szymon

Szpotan Honorata

Szymczak Klaudia

Śliwka Adrian

Świercz Marta

Taracha Bartosz

Teichert Radosław

Wąsowicz Majka

Wiącek Karolina

Witkowski Dominik

Wodara Przemysław

Wolska Klaudia

Wójcicka Aleksandra

Wrąbel Julita

Wróbel Jagoda

Zazulak Sandra

Zińko Kamila

Bąk Andżelika

Biała Marika

Białko Agata

Boboryko Sandra

Busłowski Mateusz

Ciszek Martyna

Czerniecki Wojciech

Ćwiek Ewelina

Danicka Joanna

Didyk Jakub

Grauwinkel Monika

Gzowska Paulina

Ilczuk Agnieszka

Janiak Paweł

Kałużniak Rafał

Klamecka Karolina

Kołodziej Aleksandra

Kopania Aleksandra

Korda Justyna

Korda Paulina

Kowalewski Kacper

Kusa Klaudia

Łuczka Kacper

Marciniak Damian

Mielczarek Sandra

Niemiec Dominik

Nowakowska Pamela

Owadiuk Leszek

Piekarska Katarzyna

Pietuszko Daniel

Pondel Dawid

Pohorecka Emilia

Popławski Dominik

Prałat Iwona

Rudnicka Karolina

Sadowski Antoni

Sierota Patryk

Siuda Katarzyna

Słowik Szymon

Solecka Katarzyna

Surma Eliza

Szpotan Izabela

Świerczek Natalia

Tadyszak Agata

Urlik Karolina

Zieliński Mateusz

Żelek Dawid

Adamowicz Mikołaj

Albrecht Patrycja

Białko Jakub

Bieniarz Dominik

Biłeńczuk Paweł

Bogdziewicz Patryk

Bojko Mateusz

Broż Natalia

Brzózka Paweł

Bułygo Paulina

Cały Radosław

Chabowski Piotr

Chanas Patryk

Chołuj Szymon

Czubiński Michał

Czyż Izabela

Dorniak Michał

Dworak Patrycja

Fink Julia

Fok Andrzej

Fuksiewicz Roksana

Gajecka Paulina

Garstka Aleksandra

Golas Angelika

Grabowska Patrycja

Haligowska Karolina

Haligowski Karol

Hawełka Klaudia

Iwańska Katarzyna

Jastrzębski Hubert

Kaczmarzyk Kamila

Kasprzak Dominika

Kindrat Marta

Kłoczko Jowita

Kroczak Karolina

Krynicki Mateusz

Kudla Anna

Kupczak Magdalena

Ludwiczyński Łukasz

Łozowska Aleksandra

Maczulis Natalia

Małycha Karolina

Matuszczak Daniel

Meronk Inga

Młyńczyk Izabela

Nawrot Daniel

Nazarenko Michalina

Nazwalska Sandra

Nędzarek Izabela

Nowaczyk Karolina

Nykiel Magdalena

Orciuch Joanna

Podwyszyńska Natalia

Rozkoszyński Dawid

Rubacha Joanna

Sadowska Beata

Sidyk Justyna

Simianyszyn Kamila

Słomińska Aleksandra

Sokołowska Katarzyna

Staszak Adam

Stępniak Oskar

Stolarek Patrycja

Świderski Kamil

Świderski Piotr

Trusow Edyta

Umecki Maciej

Wiencek Adrianna

Wilimberg Krystian

Wojciechowska Malwina

Wrąbel Ewelina

Wróblewska Magdalena

Zakrzewski Wojciech

Zdun Adrianna

 

 

Babij Gabriela

Bakalarz Katarzyna

Bąk Tomasz

Benc Agata

Berkeszczuk Karolina

Bieruta Tomasz

Cały Karol

Chomicz Katarzyna

Cichowicz Paulina

Czaban Wojciech

Czaplewska Bernadeta

Czerniecki Marek

Damian Amanda

Detyna Patrycja

Duzinkiewicz Patryk

Filipczak Paulina

Garstka Klaudia

Grabarek Joanna

Grauwinkel Sandra

Hanowska Ewelina

Heinrych Paulina

Hen Dawid

Holeniewska Karolina

Huczko Paulina

Ignatowski Paweł

Januszewski Szymon

Jaworski Paweł

Jędrzejewski Mateusz

Jodłowska Monika

Karbowski Michał

Karolkiewicz Aleksandra

Kempa Justyna

Kidula Iga

Kmieć Bartłomiej

Kołyszko Emilia

Korenich Kamil

Kowalczyk Kamila

Kowalewska Aleksandra

Kowalewska Patrycja

Kowalska Klaudia

Królicki Tomasz

Krynicka Paulina

Kukurowski Norbert

Kuśmierczak Edyta

Lamorski Przemysław

Larek Nina

Leszczyński Wojciech

Maj Sylwia

Marchewka Magda

Marek Monika

Maścianica Kacper

Maślarz Daria

Maślij Milena

Mielcarek Ewelina

Mieleszko Oliwia

Mistrzak Aleksandra

Nester Łukasz

Nester Michał

Nowak Aleksandra

Nowak Arkadiusz

Pawęska Damian

Pączko Piotr

Piątek Damian

Pluciński Mateusz

Polińska Karolina

Poliński Karol

Popławski Jacek

Pronin Andrzej

Pych Roksana

Rodziewicz Kamil

Rycerz Monika

Rycerz Natalia

Rzeszutek Marek

Sackiewicz Ewa

Sawa Filip

Sawicka Joanna

Słabęcki Paweł

Smalec Magdalena

Stelmaszyk Kacper

Stęszewska Martyna

Stokwiszewska Adrianna

Stróżczyk Katarzyna

Sulmińska Marta

Szary Paweł

Szechnicki Oskar

Szewczyk Zuzanna

Szmitko Przemysław

Szram Monika

Szymański Piotr

Telicki Krystian

Tugi Agata

Wajroch Monika

Warszewska Justyna

Wawrzyniak Paulina

Wieliczko Mateusz

Wiencek Dominika

Winiarczyk Piotr

Wiśniewska Barbara

Wojciechowska Paula

Wojtaś Aneta

Wróblewski Sebastian

Zjawiński Jarosław

Zydor Magdalena

Asiesiukiewicz Krolina

Banaszkiewicz Piotr

Barbaszyński Wiktor

Blacharski Arkadiusz

Broż Sandra

Bulak Marlena

Bułygo Justyna

Choina Katarzyna

Chrebor Natalia

Drożdż Agata

Dziduch Dalida

Dziembakowski Dawid

Fiłonowicz Bartosz

Gluth Paulina

Gościniak Jakub

Gralikowski Karol

Grudziński Mateusz

Jasińska Aleksandra

Kamińska Emilia

Kantor Joanna

Kazimierczak Bożena

Kazimierczak Katarzyna

Kołodziejczak Ewa

Konieczny Cezary

Korda Dorota

Kowalczyk Krzysztof

Kowalska Edyta

Kowalska Magdalena

Kozior Magdalena

Kozłowska Anita

Krasocki Konrad

Krynicka Julita

Lewińska Natalia

Lewitzka Natalia

Mistrzak Tomasz

Nowakowski Bartosz

Oleszczyk Natalia

Orczyk Amanda

Orczyk Natalia

Parysek Joanna

Pawęska Patrycja

Pietrzykowska Daniela

Polowczyk Hubert

Ratajczak Paulina

Rymarska Izabela

Rzeszutek Magdalena

Sauś Alicja

Sieczkowska Bożena

Siwik Paulina

Skorniak Anna

Sobczak Natalia

Socha Michał

Stań Piotr

Szawelska Katarzyna

Śliwka Paulina

Tomczak Rafał

Trusow Paulina

Warszewski Radosław

Wawrzała Sylwia

Wiatkowska Angelika

Wieliczko Agnieszka

Andruszkiewicz Karolina

Baldys Marcin

Bartczak Ewa

Baturo Mateusz

Bąk Adam

Bęben Krystian

Bielecka Roksana

Biernacka Katarzyna

Blacharska Agata

Błaszczykiewicz Sonia

Bursztynowicz Katarzyna

Czaplewska Katarzyna

Deptuch Marzena

Didyk Adam

Didyk Paulina

Dyczkowski Dominik

Gidek Katarzyna

Góral Marlena

Grauwinkel Amanda

Gronostaj Karolina

Gronowska Joanna

Grudziński Krzysztof

Gruszka Małgorzata

Hyży Dawid

Kachel Małgorzata

Kaflik Anna

Kaflik Katarzyna

Kidula Bartosz

Kodzis Katarzyna

Kozior Paulina

Kozyra Agnieszka

Krowicki Dariusz

Kudla Alicja

Kulik Joanna

Kulik Malwina

Lebiecki Dawid

Łatka Eliza

Mańkowska Paulina

Markowski Jarosław

Marycki Wojciech

Maryniec Karolina

Michałek Agnieszka

Mieleszko Oskar

Mocarska Agata

Nowak Damian

Nowakowska Paulina

Paluta Krzysztof

Pawelczyk Alicja

Peretiatkowicz Eliza

Prałat Katarzyna

Pronin Agata

Pych Marcin

Radkiewicz Michał

Rodziewicz Dorota

Roszak Olimpia

Rozkoszyński Damian

Roztocka Paulina

Rzeszutek Magdalena

Sidorowicz Katarzyna

Sidorowicz Paweł

Sieczkowska Magdalena

Sieczkowska Patrycja

Stachowiak Kajetan

Staniszewska Anna

Stefanowicz Patrycja

Stencel Natalia

Stopiński Mateusz

Suski Ariel

Szeptun Martyna

Szikart Monika

Walczak Filip

Warszewska Monika

Wilczacka Wioleta

Wilimberg Ewelina

Witenberg Paweł

Wróbel Karolina

Zator Andrzej

Zawadzki Krzysztof

Basta Kamil

Biały Kamil

Bołbat Marta

Bondaryk Kamila

Borsuk Damian

Cicha Urszula

Ciesielska Ewelina

Ginter Justyna

Głogowska Edyta

Gojko Ewelina

Gorsiak Krzysztof

Góral Rafał

Grabowska Patrycja

Huczko Kacper

Hylak Klaudia

Hylak Patrycja

Idaczyk Aleksandra

Jastrząb Dominika

Jastrząb Wojciech

Jegier Joanna

Jegier Magdalena

Jeszka Ewa

Kasik Bartosz

Kądziela Andrzej

Kisłowska Martyna

Kordek Marta

Kowalewska Katarzyna

Kowalewska Paula

Kowalski Tomasz

Kubiś Mateusz

Lebiejko Ewa

Lewiński Mateusz

Michalska Natalia

Olechny Agnieszka

Owsiana Karolina

Pranica Magdalena

Romańczuk Anna

Rubacha Michał

Rytter Jadwiga

Rzeszutek Anna

Skrzyniarz Karol

Słowiński Wojciech

Smykaj Justyna

Sobczak Łukasz

Sobieraj Aneta

Solecki Sławomir

Stankiewicz Martyna

Stonoga Małgorzata

Stroiwąs Arkadiusz

Stróżczyk Aleksandra

Szulc Sonia

Trojanowska Anna

Tyburek Piotr

Ulma Karolina

Weryk Ewelina

Wilgucka Agnieszka

Wołejko Damian

Wróbel Patrycja

Żywicki Patryk

Abazi Ervin

Basior Mateusz

Baturo Aleksandra

Bołbat Natalia

Bonter Oliwia

Brewińska Daria

Broż Martyna

Chodarewicz Katarzyna

Chrebor Dominik

Czak Ewa

Ćwiek Rafał

Dach Mikołaj

Dobrowolski Damian

Dudzis Katarzyna

Durlej Radosław

Dymiński Artur

Filipowicz Katarzyna

Goszczyk Małgorzata

Grauwinkel Roksana

Jabłońska Magdalena

Komarski Radek

Krokosz Tomasz 

Król Agnieszka

Kubiś Wioleta

Lewińska Zuzanna

Lipowska Aleksandra

Markowska Marta

Mejza Piotr

Marczak Aneta

Mielczarek Luiza

Nędzarek Agata

Nowaczewski Mateusz

Nowakowska Aleksandra

Nawrot Tomasz

Orczyk Martin

Operchał Łukasz

Ogarska Alicja

Olecha Natalia

Pełka Elżbieta

Popkowski Adam

Pietuszko Jessica

Parszyk Jonatan

Pronin Justyna

Rutkowski Kamil

Rudnik Edyta

Rutkowska Justyna

Radzik Mateusz

Smykaj Piotr

Sicińska Aleksandra

Siwik Aleksandra

Sobczak Mirosław

Sala Magdalena

Skałecka Jolanta

Ślęzak Maja 

Słonecka Weronika

Stankiewicz Natalia

Stępniak Sandra

Stonoga Katarzyna

Szeptun Jakub

Suska Joanna

Turol Agata

Tyszkowska Monika

Woroszkiewicz Szymon

Wolna Natalia

Warszewska Kinga

Wontor Lucyna

Woś Igor

Zalewski Karol

Zając Michał

Banaszkiewicz Natalia

Bednarczyk Agnieszka

Białach Klaudia

Biłeńczuk Agata

Błażewicz Anna

Bondaryk Eliza

Borowski Dariusz

Bułygo Maciej

Chanas Anita

Choina Mariusz

Depczyńska Natalia

Deresjsabicz Agnieszka

Didyk Marcin

Durejko Magdalena

Fredo Magdalena

Głogowski Damian

Grabarek Natalia

Gruszka Inez

Hołówko Tomasz

Hus Kamila

Janicka Agata

Janicki Carolina

Jurak Dawid

Kalwasińska Alicja

Kantor Dorota

Kołodziejczak Małgorzata

Kosińska Małgorzata

Kotowska Natalia

Kowalewski Patryk

Kozakiewicz Michał

Kozdraś Urszula

Kozłowska kamila

Kozyra Paweł

Kraśniej Anita

Kubzdyl Magdalena

Kucza Joanna

Lamorska Patrycja

Lewińska Zuzanna

Ławońska Joanna

Makowski Jacek

Markowska Marta

Matysiak Dawid

Mejza Mateusz

Michałek Emil

Michniewicz Mateusz

Mielnik Daria

Mikołajczyk Wojciech

Moręgiel Paweł

Norek Elżbieta

Olechnowicz Dominika

Ostaszewska Magdalena

Owsiany Michał

Pachciarek Anna

Pałubiak Karolina

Piekarski Damian

Pietruszyńska karolina

Plachimowicz Julita

Popiel Anna

Radkiewicz Maciej

Radkiewicz Małgorzata

Romańczuk Paweł

Rutka Adriana

Rzeszutek Karolina

Satanowska Sylwia

Sawaryn Karol

Sidorowicz Monika

Sieczkowska Beata

Skałuba Karol

Słupczyńska Joanna

Sobieraj Alicja

Stencel Marek

Sternik Joanna

Tomczak Natalia

Tumiłowicz Sylwia

Typrowicz Remigiusz

Wieczorek Mariola

Wilińska Aleksandra

Wojtyś Katarzyna

Wróbel Natalia

Zarzecka Oliwia

Zator Marta

Zerek Marcin

Ziółkowska Marta

Żelek Natalia

Żydek Bartłomiej

Adamski Łukasz

Andrejczuk Hubert

Andrzejewska Ma.

Banach Adam

Biłeńczuk Katarzyna

Car Kalina

Cedro Gariela

Chojnowski Marcin

Cichowicz Natalia

Czajka Karolina

Deptuch Justyna

Detyna Joanna

Didyk Grzegorz

Drążkowski Piotr

Dubiec Anna

Dyczkowska Donata

Falenta Ewelina

Gawrońska Marta

Gluth Tomasz

Grauwinkel Daria

Greczuk Kacper

Hajkowicz Mateusz

Hlebik Ewelina

Humbla Kamila

Jachnik  Natalia

Janicki Christoper

Jasiński Jacek

Juralewicz Agnieszka

Karpacz Anita

Karpuk Marcin

Kasik Adrian

Kiewra Adam

Komarska Iga

Konieczna Sylwia

Kordek Mariusz

Kowalski Arkadiusz

Kozłowska Adriana

Kozłowska Anna

Krzyżanowska Paulina

Kucharek Arleta

Łukaszewicz Łukasz

Majzel Mariola

Makowska Monika

Marcinkowska Natalia

Marszałek Małgorzata

Mazurkiewicz Anna

Melka Anna

Mikolas Marta

Mikołajczak Monika

Mikulski Michał

Młyńczyk Grzegorz

Moręgiel Paweł

Mroczek Kamil

Niekrasz Olga

Niemczyk Anna

Norek Joanna

Nowak Robert

Nowakowska Kamila

Ołowiak Dariusz

Orłowska Marcelina

Osiewak Alicja

Owsiana Ewelina

Parafiniuk Katarzyna

Paszkowska Joanna

Piasecka Małgorzata

Piekut Mateusz

Pranica Mateusz

Przybylski Sylwester

Roman Agnieszka

Rudnicka Sylwia

Rygiel Kamila

Rygiel Paulina

Sackiewicz Paweł

Sawa Hubert

Słowik Adam

Słupczyński Rafał

Startek Bartosz

Suchecki Grzegorz

Sylwestrzak Mirosława

Szlachata Aleksandra

Szymczak Barbara

Śliwińska Aleksandra

Tomczak Tomasz

Tyburek Marcin

Ulma Elwira

Urbańska Magdalena

Wadas Tymoteusz

Warszewski Rafał

Widziewicz Paweł

Wiśniewska Anna

Witkowska Katarzyna

Wołczek Aleksandra

Wołczek Joanna

Woś Aleksandra

Woźniak Justyna

Wróbel Roksana

Ziombra Przemysław

Andrzejewska Patrycja 

Antonik Mateusz

Bakalarz Anna

Baldys Karolina

Baturewicz Beata

Bąba Dawid

Berkeszczuk Patrycja

Białach Aneta

Błajda Paweł

Bojko Radosław

Borkowska Marlena

Brewiński Grzegorz

Chrul Bartosz

Cieślak Bernadeta

Ciskał Agnieszka 

Cudyk Hubert

Cyrta Jarosław

Czerwińska Angelika

Czubińska Olga

Didyk Dorota

Falenta Marta

Felisiak Anna

Filewicz Grzegorz

Filipiak Małgorzata

Fleszar Mariusz

Frąszczak Joanna

Frąszczak Tomasz

Gacka Radosław

Gajda Kamil

Gawroński Michał

Gibała Tomasz

Głowińska Anna

Górecka Justyna

Górska Natalia

Grudzińska Karolina

Grzyb Sylwia

Grzybowska Alicja

Guss Iwona

Horbatowski Jakub

Huczko Justyna

Hylak Marcin

Jachnik Natalia

Jachtoma Grzegorz

Janas Natalia

Janicki Paweł

Jarmużewska Dorota

Jastrząb Paulina

Jurak Martyna

Kalwa Rafał

Kantor Daria

Kecman Magdalena

Klajnerok Piotr

Kliszczak Natalia

Knysz Natalia

Kokocińska Aleksandra

Kołosza Bartłomiej

Kondarewicz Rafał

Kozłowski Adam

Krzyżanowski Mateusz

Kudla Iwona

Kupaj Anna

Kupczyk Paulina

Kuśmierczak Natalia

Kużmicz Piotr

Logdańska Katarzyna

Łęczycki Mariusz

Łopusiewicz Adrian

Majzel Milena

Makowska Aleksandra

Marciniak Łukasz

Marczak Tomasz

Markowski Michał

Melka Daria

Michalski Mateusz

Mikulska Judyta

Młodawska Katarzyna

Mosiądz Katarzyna

Mosica Adam

Mroczek Kamil

Nędzarek Paulina

Niekrasz Barbara

Nykiel Magdalena

Olechnowicz Magdalena

Osiewak Anna

Pasek Małgorzata

Pazdecka Anna

Piasecki Jacek

Piaskowski Grzegorz

Piecha Kamila

Piechówka Przemysław

Pokropek Kamila

Pułjan Karolina

Raszewski Tomasz

Richert Eliza

Rodziewicz Wojciech

Rybak Marlena

Rygiel Tomasz

Rzeszutek Katarzyna

Rzeszutek Róża

Sawicki Wojciech

Serba Marcin

Skrzyszewska Joanna

Słowikowski Dariusz

Sobczak Piotr

Sojka Natalia

Stasiak Adriana

Stelmach Natalia

Stroiwąs Marta

Stupieńko Wiktor

Sularz Paweł

Szafran Mirosław

Szałkowska Kamila

Szarek Marta

Szostak Łukasz

Sztabiński Wojciech

Szulczewski Michał

Świdzińska Alicja

Świdzińska Iwona

Świercz Anna

Tatol Barbara

Terlikowska Natalia

Totośko Izabela

Tworkowska Alicja

Walkowiak Mateusz

Wasilewski Kamil

Węgrzyn Monika

Wieczorek Magdalena

Wieczorek Natalia

Wieliczko Renata

Wilczacka Małgorzata

Wołkonowska Beata

Wójt Jarosław

Zawadzki Bartłomiej

Zieliński Dariusz

Ziombra Łukasz

Żmuda Krzysztof

Żywicki Piotr

Andrzejewski Marcin

Antczak Judyta

Antoniak Paweł

Baldys Michał

Biłeńczuk Magdalena

Borowiak Joanna

Broż Katarzyna

Bryszewska Patrycja

Brzostek Jolanta

Brzychcy Iwona

Ciecierska-Koźlarek Marta

Czapla Aleksandra

Czerniecka Alicja

Deptuch Dawid

Dunajewska Natalia

Dymowski Piotr

Dziemidowicz Marek

Falenta Katarzyna

Gąsiecki Sławomir

Gluth Joanna

Głowaczewska Anna

Głowaczewski Damian

Głowiak Marek

Grabowska Magdalena

Gralewska Ewelina

Gralikowska Izabela

Grasza Paweł

Gronostaj Paulina

Gruszka Madlena

Grygierczyk Aleksandra

Grześków Ewelina

Halusiak Tomasz

Hlebik Joanna

Hołownia Beata

Iwańska Beata

Jach Justyna

Jania Alicja

Janicki Sebastian

Januchowski Marcin

Jaśkiewicz Kamila

Kantor Anna

Kasik Karolina

Klimek Julia

Kołodyńska Daria

Kołodziej Jakub

Kołodziński Piotr

Komarska Kamila

Kordek Anna

Kotulska Kamila

Kowalczyk Aleksandra

Kowalski Marcin

Kozinoga Adam

Kozłowska Angelika

Kozyra Janusz

Kramarz Karolina

Krasocki Remigiusz

Krok-Adamski Łukasz

Krzyśków Barbara

Kuźmiński Lech

Kwiatkowski Artur

Lange Anna

Lewandowski Paweł

Logdański Bartłomiej

Ludwiczak Dariusz

Makuch Małgorzata

Michniewicz Kamil

Mikołajczak Róża

Mikulski Marek

Minta Justyna

Młyńczyk Karolina

Momot Dominika

Muszyńska Izabela

Najder Dominika

Niekrasz Katarzyna

Norek Aleksandra

Oczyński Łukasz

Orłowska Jowita

Orłowska Małgorzata

Oronowicz Magdalena

Pakuła Łukasz

Papież Agata

Parszywka Piotr

Paszkowska Anna

Paszkowski Paweł

Piszczyk Karol

Płatek Lila

Pomianowska Katarzyna

Popławska Małgorzata

Pruś Emil

Przeklas Monika

Pych Przemysław

Richert Joanna

Robaszyński Jakub

Romańska Justyna

Róż Edyta

Rucińska Magdalena

Rychlik Sylwia

Skibicki Marcin

Sobotta Tomasz

Socha Grzegorz

Sosnowska Martyna

Stanicki Marcin

Sylwestrzak Natalia

Szafran Daniel

Szweda Ewa

Szypułka Sandra

Tomaszewska Agnieszka

Tomsia Monika

Totośko Agnieszka

Trojan Dariusz

Tugi Edyta

Tumiłowicz Karolina

Tuniewicz Krzysztof

Utracki Damian

Wdowiak Justyna

Wesołowska Małgorzata

Wieczorek Joanna

Wieliczko Kamila

Wizowska Sylwia

Wojciechowska Agnieszka

Wróbel Beata

Zaporowska Natalia

Zator Mateusz

Zawadzka Edyta

Zbrożek Paweł

Zerek Katarzyna

Ziemniak Kamil

Zomer Barbara

Żywicki Sebastian

Adach Marta

Adamski Hubert

Barcik Tomasz

Bartkowiak Jacek

Bąba Malwina

Bąk Justyna

Bednarczyk Jacek

Begier Tomasz

Blecka Joanna

Błażewicz Przemysław

Bohuszko Iwona

Borowiak Sylwia

Borowski Jarosław

Budźko Krzysztof

Car Jagoda

Ciechanowicz Izabela

Ciesielski Przemysław

Cywińska Kamila

Czajka Piotr

Czarnecka Marta

Durejko Małgorzata

Dymowska Ewelina

Dziemidowicz Dariusz

Falenta Magdalena

Fijałkowska Iwona

Filistowicz Małgorzata

Formanowski Łukasz

Frąszczak Jacek

Frybes Agnieszka

Gajewski Mateusz

Gipka Joanna

Girsa Łukasz

Głowaczewska Bożena

Głowaczewska Ewa

Głowińska Magdalena

Gronowski Marcin

Grycan Radosław

Grzyb Anna

Hajducki Marcin

Hewner Joanna

Hołówko Grzegorz

Iwański Paweł

Jachimowska Monika

Jagiełło Karol

Jakubowski Marek

Jarzyk Julita

Jasiński Tomasz

Jóźwiak Dorota

Kamińska Aleksandra

Kamiński Bartosz

Kantor Łukasz

Karalus Marta

Karpuk Michał

Klamecki Przemysław

Klorek Aneta

Komarski Przemysław

Kondrat Martyna

Korzeń Agnieszka

Kotwas Arkadiusz

Kozinoga Katarzyna

Kozłowski Marcin

Kozyra Łukasz

Kramarzewska Justyna

Krzyśków Marta

Kupczyk Magdalena

Kurałowicz Magdalena

Kurowska Linda

Kusztelak Kamila

Kuśmierczyk Michalina

Kwiatkowska Agnieszka

Lewandowicz Gabriela

Majcher Przemysław

Małachowska Aleksandra

Marciniak Katarzyna

Marciniak Krzysztof

Matejko Dariusz

Mejza Krystian

Michalak Patrycja

Mikulska Anna

Miłaszewska Elżbieta

Mroczek Marta

Mrzygłocki Andrzej

Niebylski Adam

Niemier Agata

Nowakowska Edyta

Nowicki Krzysztof

Osada Ewa

Ostrowska Katarzyna

Ostrowski Piotr

Owczarek Katarzyna

Pacukiewicz Marta

Parszywka Marcin

Paszkowski Tomasz

Pelec Jacek

Piasecka Agnieszka

Piszczyk Natalia

Plachimowicz Monika

Płuciennik Joanna

Polak Katarzyna

Półtorak Damian

Przybojewska Natalia

Radwański Marcin

Ramlau Ewa

Rewers Ewelina

Rumińska Sylwia

Rycerz Mateusz

Serweciński Piotr

Sidorowicz-Brzozowski Alan

Sieczkowski Tomasz

Sieracka Marika

Skubisz Magdalena

Staniów Alicja

Stawujak Bartosz

Stróżczyk Agnieszka

Suchecki Michał

Szewczyk Jacek

Szulc Kamila

Szybak Zbigniew

Śliwiński Przemysław

Ślotała Robert

Tomaszewska Agata

Urbanek Marta

Wawrzyniak Agnieszka

Wechman Paulina

Wieczór Marta

Wieliczko Elżbieta

Wizowska Agata

Wnuk Jacek

Wolszczak Krzysztof

Wołkonowska Barbara

Woźniak Dawid

Woźniak Kamila

Wróbel Joanna

Zator Malwina

Zawadzki Sebastian

Zieliński Łukasz

Ziętek Grzegorz

Ziętek Marek

Żebrowska Edyta

Żebrowska Ewelina

Andrzejczuk Magdalena

Antoniak Beata

Barbarzyńska Danuta

Berbeć Daniel

Bieć Kamila

Bieliński Tycjan

Biłeńczuk Michał

Borowiak Łukasz

Borsuk Łukasz

Broż Izabela

Buchajczyk Aleksandra

Chomicz Dorota

Chorąży Agnieszka

Ciesielski Marek

Cieślak Krzysztof

Czak Krzysztof

Czerniecka Jagoda

Czerwieńska Ewa

Deptuch Magdalena

Dorniak Łukasz

Drewalska Magdalena

Durejko Karolina

Gawda Agnieszka

Gawłowski Łukasz

Golińska Ewa

Górnik Marta

Grabowska Agnieszka

Gruszkiewicz Przemysław

Guss Aleksandra

Guss Monika

Guss Robert

Hajducki Łukasz

Hojda Joanna

Janicka Karolina

Jaszczuk Sylwia

Kaczmarska Ewa

Kalińska Anna

Kąkol Kamila

Kęsicki Damian

Kiendyś Anna

Kiewra Mariola

Kiniorska Emilia

Kinowski Maciej

Kocełło Wojciech

Kolasińska Magdalena

Kołoszyc Jakub

Komarska Aleksandra

Kotwas Kamila

Kowalczyk Piotr

Kozakiewicz Anna

Kozłowska Dorota

Kramarzewska Katarzyna

Kubiś Krystian

Kucharczyk Przemysław

Kukorowska Kornelia

Kulczak Bartek

Kusztelak Martyna

Kuśmirowski Piotr

Leśniewska Angelika

Leśniewska Magdalena

Lica Grzegorz

Lubieniec Maciej

Łęczycka Magdalena

Makowski Łukasz

Markiewicz Maja

Michałek Kamila

Mikołajczak Aleksandra

Mikulski Mirosław

Miłaszewska Magdalena

Mirowska Małgorzata

Molczyk Katarzyna

Nadolski Leszek

Niekrasz Elżbieta

Nowakowska Joanna

Nowakowski Adam

Nowicka Anna

Ogarska Katarzyna

Ostrowska Hanna

Paluta Jakub

Parysek Jacek

Paulińska Emilia

Piaskowska Katarzyna

Plewa Monika

Plis Kamila

Polowczyk Elżbieta

Pończocha Marcelina

Przyłucki Grzegorz

Rakowski Maciej

Rochmińska Ewa

Rutka Aleksandra

Rybak Łukasz

Rybowiak Monika

Rzeszutek Kinga

Sauś Tomasz

Senyszyn Justyna

Sicińska Anna

Siejkowski Marek

Sikora Aneta

Skorek Joanna

Skowroń Ilona

Stasilewicz Katarzyna

Stefanowicz Monika

Stolarek Justyna

Stradowska Maja

Suchecki Jakub

Szejna Adam

Szewczyk Agata

Szostak Piotr

Sztabiński Przemysław

Szuszkiewicz Piotr

Śliżewski Łukasz

Ślusarczyk Ewa

Święcińska Izabela

Tarasek Joanna

Tołoczko Justyna

Traczykowski Grzegorz

Tyszko Aleksandra

Ugrynowicz Iwona

Ulański Damian

Urbaniak Bartosz

Wasilewska Agata

Wąsowicz Beata

Weryszko Agata

Wieczorek Dorota

Winnicki Igor

Wołejko Krzysztof

Wójcik Ewelina

Wróbel Sławomir

Wróblewski Paweł

Zalewska Paulina

Zalewski Bartłomiej

Zaporowski Łukasz

Zarzycka Iwona

Zawiła Agata

Zieliński Tomasz

Ziętek Aurelia

Zwolska Justyna

Agaciński Sebastian

Andrzejewska Justyna

Aniśko Aleksandra

Aniśko Dariusz

Antoszewicz Marta

Augustyniak Jacek

Baldys  Przemysław

Baranowska Dorota

Bartczak Joanna

Baturo Karolina

Bednarczyk Agnieszka

Bednarczyk Sylwia

Begier Magdalena

Białka Edyta

Borsuk Kamila

Brajer Przemysław

Broda Katarzyna

Brodacki Marcin

Bryszewska Paulina

Brzezińska Izabela

Bulera Karolina

Buśko Arkadiusz

Cedro Ewelina

Chorąży Katarzyna

Cichończyk Joanna

Cyfer Beata

Czubińska Magdalena

Degórska Małgorzata

Dorniak Marta

Drabiec Damian

Drozd Tomasz

Duszek Anna

Falenta Radosław

Felkel Sebastian

Filewicz Mariusz

Fleszar Irmina

Gaftaniuk Xenia

Geldner Przemysław

Gidek Andrzej

Glazer Urszula

Graczyk Wioletta

Grochocińska Agnieszka

Grono Łukasz

Grysiewicz Agata

Guban Magdalena

Gumińska Agnieszka

Guźniczak Robert

Hajducki Radosław

Haufa Joanna

Hojka Kamila

Iwańska Katarzyna

Jagiełło Barbara

Janasek Patryk

Jankowska Anna

Jankowska Danuta

Jaroszonek Magdalena

Jarzyk Dominik

Jopek Kamila

Kalarus Monika

Karpacz Tomasz

Kąkol Katarzyna

Klimkiewicz Marek

Knap Katarzyna

Knebel  Agnieszka

Knebel Grzegorz

Kołodziej Miłosz

Kołosza Paweł

Komar Aleksandra

Kowalenko Katarzyna

Kozinoga Anna

Kroma Joanna

Kromska Agata

Krynicka Anna

Krynicka Kalina

Krzyśków Izabela

Kucharczyk Przemysław

Kujawa Karolina

Kuśnierz Tomasz

Kuźma Kacper

Lubecka Emilia

Lubieniec Maciej

Łajewska Katarzyna

Łapacz Joanna

Makowski Maciej 

Makuchowski Adrian

May Beata

Michalak Dorota

Michałek Anna

Miciak Łukasz

Młodawski Tomasz

Monit Bożena

Moręgiel Łukasz

Mroczek Justyna

Mrzygłocka Alicja

Niedźwiecka Monika

Niekrasz Jarosław

Niekraszewicz Łukasz

Nowak Magdalena

Nowakowska Katarzyna

Olejnik Adrian

Orczyk Marzena

Orłowska Agata

Ostrowska Agnieszka

Panfil Joanna

Parysek Karol

Piasecka Joanna

Piechówka Magdalena

Piela Bernadetta

Piórkowska Katarzyna

Polowczyk Elżbieta

Popławska Katarzyna

Pulka Grażyna

Radlicka Kamila

Rakowski Łukasz

Rewers Anna

Romanowska Anna

Ruszyńska Justyna

Rybicka Anna

Sawko Łukasz

Sendrowicz Małgorzata

Serba Przemysław

Sidorowicz Krzysztof

Sikora Małgorzata

Siwek Izabela

Słowiński Bartłomiej

Sobasik Grzegorz

Stoczewska Anna

Storoniański Michał

Stradowski Radosław

Straszyńska Anna

Strózik Katarzyna

Swidkiewicz Piotr

Szczerbin Grzegorz

Szejdewik Małgorzata

Sznigir Karolina

Szulczewski Adam

Szypułka Roksana

Tadyszak Tomasz

Tatol Katarzyna

Tołkacz Rafał

Tworkowska Iwona

Urbaniak Piotr

Wadas Aleksander 

Walkowska Małgorzata

Wargol Katarzyna

Warzyńska Agata

Weryk Damian

Wieliczko Marta

Wierzba Krystian

Woroszkiewicz Magdalena

Woźna Kamila

Woźniak Katarzyna

Wróblewski Paweł

Wrzesiński Sebastian

Zaporowski Łukasz

Zaryczny Piotr

Zator Marta

Zawadzki Mirosław

Zielińska Grażyna

Adach Kamila

Adamowicz Monika

Adamski Cyryl

Aleksandrowicz Marta

Ambroszko Estera

Antoszewicz Agnieszka

Barbaszyńska Agata

Begier Honorata

Bieniecki Paweł

Biłeńczuk Marta

Boch Tomasz

Bogdziewicz Elżbieta

Bulera Aleksandra

Burzyńska Agnieszka

Chałupka Monika

Chłopek Katarzyna

Chudziński Łukasz

Chwaliszewski Jan

Cichończyk Joanna

Cichowicz Łukasz

Ciesielska Joanna

Cieślak Jakub

Czajkowski Jan

Czyż Joanna

Dąbrowska Aleksandra

Derkacz Jarosław

Domański Grzegorz

Drabiec Damian

Drozdowicz Agnieszka

Dudzis Krzysztof

Dziurzyński Sławomir

Filewicz Zuzanna

Frydrych Przemysław

Gawda Piotr

Gawłowski Michał

Górska Anna

Grabowska Katarzyna

Grasza Wiesława

Halkowicz Matylda

Hariasz Katarzyna

Hlebik Monika

Horbacz Agata

Ilnicka Anna

Iłowska Iwona

Jagodzińska Magdalena

Janiak Anna

Janiak Przemysław

Jankowska Marzena

Janowicz Marcin

Janowska Anna

Joć Tomasz

Jurgiewicz Monika

Kalińska Elżbieta

Kapica Anna

Kąkol Katarzyna

Kinowski Lech

Kisielewicz Milena

Klajnerok Mariusz

Kowalska Aleksandra

Kowalska Karolina

Kroma Monika

Krowicka Anna

Krynicka Ewelina

Kubiś Elzbieta

Kubzdyl Paweł

Kucza Maciej

Kukorowski Marek

Kupczyk Daniel

Kuśmierz Dorota

Kuśnierek Przemysław

Kuźma Jakub

Kuźmińska Małgorzata

Kwiatkowska Anna

Łapko Katarzyna

Łapko Marcin

Łobasz Agnieszka

Łowiecka Samanta

Mackiewicz Paulina

Miciak Izabela

Moszko Iwona

Narożniak Monika

Niedbał Magdalena

Nowak Lucjan

Oleksyk Bartłomiej

Olichwer Małgorzata

Ostrowska Kamila

Ostrowski Tomasz

Owerko Małgorzata

Owsiak Anna

Pabjaniak Joanna

Palicki Paweł

Paszkowska Magdalena

Pietrzak Łucja

Pisarczyk Joanna

Podolska Katarzyna

Policzkiewicz Małgorzata

Popławski Michał

Przybylska Anna

Przybylska Marzena

Redzik Ewa

Rogowska Alicja

Rubacha Małgorzata

Safian Agnieszka

Sidorowicz Marcin

Siewierski Mariusz

Sitek Aleksandra

Skałecka Aleksandra

Skowroń Monika

Stefanowicz Karolina

Stolarska Wioletta

Surowiec Joanna

Sypniecka Maja

Sypuła Kamila

Szurgot Agnieszka

Szwec Aleksandra

Szydłowska Anna

Ślotała Katarzyna

Świstun Agnieszka

Terlecka Joanna

Timoszenko Tomasz

Tołkacz Rafał

Tomczak Marta

Trzciński Łukasz

Turek Anna

Turek Olga

Tyszkiewicz Patrycja

Warchała Tomasz

Warszawski Aleksander

Weryszko Jacek

Wierzbowska Elżbieta

Wiktor Izabela

Witwicki Mateusz

Wolszczak Marcin

Woźniak Katarzyna

Wożniak Adam

Wójcik Helena

Wrzesiński Sebastian

Zaporowska Agnieszka

Zubkowska Katarzyna

Ambroszko Roksana

Antoniak Iwona

Barcik Agnieszka

Bartkowiak Robert

Bartkowski Rafał

Bartosz Rafał

Biały Anna

Buchta Joanna

Ciesielski Sebastian

Cieszyńska Agnieszka

Czak Elżbieta

Czarnecka Agnieszka

Czerniecka Magdalena

Danielczak Ewa

Deszczak Agnieszka

Dębska Danuta

Duda Katarzyna

Fabjańczuk Emilia

Feliszkowski Wojciech

Gimbut Katarzyna

Girsa Marcin

Goj Paweł

Goluch Paweł

Goralewska Monika

Gralewska Magdalena

Grzeszkowiak Maciej

Haufa Jakub

Hen Beata

Hołowacz Małgorzata

Hołówko Joanna

Hudko Agnieszka

Iłowska Marzena

Janicka Kinga

Jankowska Izabela

Jastrzębski Szymon

Jaźwińska Marta

Kaczor Marcin

Kamińska Halina

Karczewska Izabela

Karlik Alicja

Kijanka Marcin

Kliszczak Iwona

Komarska Anna

Komisarek Marcin

Kot Agata

Kraszewski Marcin

Kromska Barbara

Kryk Paweł

Krynicka Magdalena

Kulpa Ewa

Kuśmirowski Mariusz

Lange Barbara

Lidzki Łukasz

Łysiak Piotr

Małachowski Marcin

Marcilonisz Aneta

Matla Dariusz

May Arkadiusz

Metera Aleksandra

Michniewicz Anna

Milewska Milena

Mojsiuk Marta

Mrozowska Anna

Mrzygłocka Aleksandra

Nowakowska Marlena

Nowikowa Elza

Olejniczak Ksenia

Olesek Beata

Oleszczyk Elżbieta

Olichwer Katarzyna

Piasecka Anna

Piasecka Monika

Popławska Anna

Potorska Izabela

Potorska Urszula

Półtorak Piotr

Prałat Agnieszka

Prządka Radosław

Przeklas Łukasz

Pucek Jakub

Pytlak Aleksandra

Rogowska Arleta

Rosołek Anna

Rydziko Aleksandra

Samuel Małgorzata

Sobierajska Magdalena

Sokołowski Paweł

Stachowiak Iwona

Stamburska Joanna

Sternik Aneta

Stępkowski Jakub

Szczerbin Piotr

Szypułka January

Tabaka Joanna

Tadyszak Krzysztof

Tomczak Jacek

Trompa Magdalena

Wabiszewska Joanna

Waraksa Karol

Warwas Jolanta

Warzyńska Aleksandra

Wasilewska Paulina

Waszczyszyn Sylwia

Wąsowicz Mariusz

Wechman Marta

Wilczacka Marta

Zaleśna Beata

Zawadzki Jakub

Ziaja Agnieszka

Żenowska Sylwia

Żok Małgorzata

Żylińska Katarzyna

Adach Jarosław

Baranowska Marta

Bołwan Katarzyna

Chuchro Elżbieta

Ciechanowski Rafał

Ciesielski Seweryn

Czaban Paweł

Depczyński Tomasz

Didyk Łukasz

Domagała Emil

Dudzis Mariusz

Duszek Dorota

Ejgiert Aleksandra

Fijałkowska Milena

Filińska Marzena

Galica Marek

Gancarz Joanna

Graczyk Agnieszka

Gralikowska Dorota

Gurgul Aleksandra

Guss Magdalena

Jabłońska Magdalena

Jagła Urszula

Jagodzińska Justyna

Janicki Dariusz

Jankowska Agata

Jarmołkiewicz Izabela

Jaroszonek Anna

Kamińska Bogumiła

Kamiński Łukasz

Karalus Andrzej

Karpuk Beata

Kędziora Katarzyna

Konopka Katarzyna

Kosz Radosław

Kozieł Anna

Kozłowicz Elżbieta

Kozłowski Krzysztof

Krasocka Joanna

Kryk Adam

Kubiak Anna

Kubiś Paweł

Kucharczyk Anna

Kucza Mirosława

Kupsik Beata

Lorkiewicz Alicja

Łęczycka Katarzyna

Łozdowski Krzysztof

Matla Dariusz

Maziarz Anna

Mikołajczak Olimpia

Milewska Mariola

Miśta Maja

Nakonieczny Julian

Napieralska Monika

Nikodem Elżbieta

Ostrowska Magdalena

Oźminkowska Aneta

Pieczurewicz Katarzyna

Piotrowski Artur

Proniewicz Jolanta

Przeklas Ewelina

Pulsza Agnieszka

Rajkowska Dorota

Ratowt Karolina

Rebejko Alicja

Serba Małgorzata

Sidorowicz Magdalena

Siembida Łukasz

Sikora Izabela

Skwarek Tomasz

Sobańska Anna

Sosnowski Piotr

Stamburska Sylwia

Stolarczyk Marta

Stryk Weronika

Sypniewska Wioletta

Szafratowicz Alicja

Szawelska Magdalena

Śliwowska Marta

Towpik Maciej

Urbanek Katarzyna

Walków Marta

Waraksa Anna

Waszak Andżelika

Widzewicz Marta

Wojciul Marek

Wojniusz Anna

Zawadzki Mateusz

Zielińska Monika

Żelek Damian

Adamski Andrzej

Bielak Karolina

Borowska Karolina

Bylinowicz Robert

Cegłowski Tomasz

Chwaliszewski Krzysztof

Didyk Daniel

Dudzis Justyna

Falenta Celina

Garczyńska Monika

Goj Anna

Grabska Aneta

Gruszka Monika

Guss Edyta

Jacewicz Małgorzata

Janowicz Bartosz

Janowicz Maciej

Jastrzębska Małgorzata

Józefiak Sebastian

Józwiak Agnieszka

Kaczor Katarzyna

Kaliski Jacek

Kolczyńska Magdalena

Konieczna Bernadeta

Kozak Agata

Kucza Grzegorz

Kucza Monika

Kulpa Justyna

Kurcewicz Aleksandra

Kuzalski Hubert

Lenarcik Małgorzata

Lubecki Łukasz

Łapacz Krzysztof

Łudzicz Waldemar

Marcinowska Łucja

Marzec Anna

Melonek Katarzyna

Mieczkowski Tomasz

Milewska Sylwia

Molczyk Kinga

Moskalski Andrzej

Mrzygłocka Magdalena

Nowakowski Tomasz

Olesek Joanna

Orpel Bartłomiej

Pastuszak Krystian

Paulińska Ewelina

Piasecka Anna

Pierko Agnieszka

Pilecka Estera

Pióro Bartosz

Ptasiński Piotr

Radkiewicz Jolanta

Ratowt Rafał

Sendrowicz Ewa

Sidorowicz Gabriela

Siewruk Aneta

Sikora Irena

Szejdewik Krystyna

Świdkiewicz Szymon

Świdzińska Joanna

Timoszenko Magdalena

Towpik Monika

Tyliszczak Karol

Urbaniak Agnieszka

Wasik Anna

Wąsowicz Łukasz

Witwicki Łukasz

Zając Bernadeta

Zawisza Andrzej

Żelazowska Monika

Żywicki Tomasz

Adamska Jolanta

Andrejczuk Monika

Baranowski Krzysztof

Bednarczyk Katarzyna

Bednarska Agnieszka

Begier Daniel

Błaszków Joanna

Bratkowski Kamil

Buczkowski Bogumił

Bysina Magdalena

Całek Józef

Ceglińska Agnieszka

Chuderski Krzysztof

Dąbrowska Agnieszka

Drążkowski Robert

Dudzis Dariusz

Dziemidowicz Anna

Grzegorczyk Katarzyna

Grzymała Robert

Gulczyński Łukasz

Gwozdecka Alicja

Jaremko Małgorzata

Jarmołkiewicz Anna

Jaroszonek Monika

Józefiak Wioletta

Kisiel Joanna

Kochański Mariusz

Komisarek Łukasz

Korzik Justyna

Kosińska Jolanta

Kotecki Rafał

Kozieł Paweł

Kozłowicz Justyna

Krasocka Anna

Kryk Andżelika

Kucharski Hubert

Lenarcik Katarzyna

Lewandowska Justyna

Lidzka Patrycja

Majewska Anna

Matkowska Katarzyna

Muszyńska Iwona

Myśliwiec Bogusława

Nikiel Klaudia

Odrobna Anna

Olejniczak Ksenia

Oleszkiewicz Justyna

Ostolska Joanna

Pacukiewicz Krzysztof

Panek Aneta

Pielak Tomasz

Piórkowski Bartłomiej

Plucińska Monika

Praczyk Kamilla

Pulsza Anna

Rodziewicz Marcin

Rosołek Ewa

Rybicka Joanna

Sitarz Ewa

Smoczyk Magdalena

Stęszewska Beata

Stryk Agnieszka

Suchecka Zofia

Sularz Agnieszka

Szarkowicz Anita

Szymańska Dorota

Tomczak Marek

Towpik Maciej

Trzcińska Sylwia

Tumiłowicz Joanna

Ugrynowicz Grzegorz

Warias Anna

Wyrwał Katarzyna

Zarzycka Anna

Zieliński Marcin

Ziomko Arleta

Żejmo Joanna

Baldys Bartłomiej

Banaszak Angelika

Barłowska Kamilla

Bąk Agnieszka

Bogdziewicz Monika

Brzózka Agnieszka

Chuchro Piotr

Cierach Ewa

Czerwiński Krzysztof

Danielczak Damian

Darol Angelika

Dominiak Edyta

Drozdowicz Grzegorz

Duszek Ewa

Felkel Elżbieta

Filistowicz Iwona

Gawarecka Monika

Gawrońska Katarzyna

Gnach Krzysztof

Golińska Paulina

Górka Anna

Grześków Monika

Gulczyński Łukasz

Gułaj Agnieszka

Gunera Ritta

Gwozdecka Aleksandra

Harunek Robert

Ilnicki Daniel

Jaśkiewicz Sylwester

Jędrzejewski Marcin

Kaflik Maria

Kamińska Marzanna

Kołodzińska Joanna

Kopeć Sylwia

Kosz Anna

Kozłowski Tomasz

Kulczyńska Jolanta

Liborio Monika

Liczycki Paweł

Longa Katarzyna

May Agata

Miszczak Wioletta

Molczyk Kamil

Niewińska Agnieszka

Odziemkowski Daniel

Olszewska Katarzyna

Owsiana Jolanta

Piłat Elżbieta

Piotrowska Sylwia

Podburaczyńska Małgorzata

Preś Alicja

Radkiewicz Małgorzata

Rakiej Magdalena

Rózga Karolina

Sadurska Andżelika

Samaryk Justyna

Samoraj Tomasz

Sierotko Renata

Siwińska Anna

Skórzewski Marcin

Sobania Dorota

Stach Agnieszka

Stachów Elżbieta

Stelmaszyk Marta

Strzykała Rafał

Tomczak Justyna

Trzcińska Agnieszka

Urbaniak Monika

Wałęsa Dorota

Woźniak Ewa

Zieliński-Stecyna Paweł

Ziemniak Magdalena

Ziętek Mariusz

Żok Kamila

Adamowicz Anna

Andruszewska Jolanta

Biedulska Karolina

Broszczak Jolanta

Chudziak Agnieszka

Cichończyk Angelika

Cyfer Izabela

Drzewiecka Magdalena

Dyzmańska Katarzyna

Gnach Tadeusz

Grysiewicz Małgorzata

Hemer Marcin

Hołowko Katarzyna

Huczko Marcin

Hybza Anna

Jabłońska Alicja

Jachimowska Magdalena

Jagła Bartosz

Jaremko Piotr

Jaroszewicz Jacek

Jaroszonek Joanna

Jaziewicz Angelika

Jędrzejewska Iwona

Juchniewicz Katarzyna

Kaczmarek Małgorzata

Kajca Artur

Kalinowicz Krzysztof

Kalwa Agnieszka

Kijonek Małgorzata

Kolczyńska Margareta

Komar Elżbieta

Kowalska Kinga

Kozieradzka Jolanta

Kozłowicz Monika

Królicka Agnieszka

Królicka Aleksandra

Longa Zbigniew

Lubieniec Marek

Ławrynowicz Aneta

Maciejewska Anna

Mackiewicz Sylwia

Marczak Izabela

Markowska Anna

Markulak Joanna

Matusewicz Magdalena

Milewska Renata

Mroczek Ewa

Narkowicz Aleksandra

Nowacka Monika

Orchowska Agnieszka

Papiernik Joanna

Parysek Małgorzata

Piotrowski Daniel

Płaza Aneta

Płuciennik Monika

Polachowska Eliza

Pyrgiel Joanna

Radkiewicz Joanna

Rejman Anna

Rudzińska Kamila

Rydziko Anna

Sitnik Aleksandra

Smoczyk Michał

Sobańska Monika

Staszak Marzena

Struska Katarzyna

Szczerbin Ewelina

Szkoda Izabela

Szpigun Magdalena

Szymański Mariusz

Szymczak Ilona

Świtalska Izabela

Tadys Rafał

Wabiszewska Agnieszka

Wardyn Ewa

Warias Piotr

Wodecka Monika

Wojciul Sławomir

Wojtyś Agnieszka

Ziółkowska Monika

Adamowicz Artur

Atroszczyk Tomasz

Benecka Joanna

Błońska Monika

Błoński Maciej

Brzeźniak Karolina

Cegielska Marzena

Czyżewska Monika

Dąbrowska Małgorzata

Ejgierd Małgorzata

Hajducka Anna

Hawełka Irmina

Janusiewicz Natalia

Jurkiewicz Leszek

Kacperska Kinga

Kaczmarczyk Tomasz

Kaliciak Agnieszka

Kamińska Liliana

Kapica Agnieszka

Kasior Małgorzata

Kęclikowska Malwina

Konysz Adam

Kowalewska Agnieszka

Krokosz Adriana

Krygier Sylwia

Kryk Maciej

Kwiatkowska Agnieszka

Lange Sylwia

Matusiak Julita

Misztak Paweł

Nowicka Beata

Olesek Ilona

Owsiana Alicja

Palicka Monika

Pasiewicz Anna

Paszel Tomasz

Piechocka Agata

Pielak Wojciech

Płóciennik Tomasz

Popielecka Klaudia

Popławska Alicja

Radziwon Dorota

Starczewska Agnieszka

Szymczak Monika

Szyszko Krzysztof

Telefin Agnieszka

Tomczak Monika

Walenciak Tomasz

Warwas Małgorzata

Waszczyszyn Anna

Witkiewicz Bogusława

Witkiewicz Katarzyna

Żylewicz Michał

Adamowicz Agnieszka

Antonik Robert

Besaraba Kamila

Białous Danuta

Bujnowski Janusz

Chudziak Anna

Czarnuszko Ewa

Czołhan Krystyna

Darol Monika

Górka Izabela

Górka Monika

Gralewska Małgorzata

Grysiewicz Katarzyna

Hen Gerard

Jakubowski Tomasz

Jaremczuk Justyna

Jezierska Marzena

Jurkiewicz Bogdan

Kędziora Agnieszka

Konysz Renata

Kowalska Izabela

Krajniak Maciej

Krężel Bogusław

Łowczynowski Bartosz

Łuszczewska Joanna

Maksymczak Agnieszka

Markowski Mariusz

Matusiak Justyna

Melonek Sylwia

Michałek Katarzyna

Mrozek Arkadiusz

Olszewska Katarzyna

Ostrowska Małgorzata

Owsiana Dorota

Parzyjagła Beata

Pochrząszcz Piotr

Prałat Jolanta

Ptasiński Zbigniew

Rybicka Edyta

Sieracka Dorota

Słowik Mirosław

Smugała Dorota

Sobieraj Agnieszka

Sosnowska Monika

Stachów Piotr

Stolińska Jolanta

Suchorska Joanna

Szafratowicz Maciej

Szołtun Sylwia

Tatarynowicz Anna

Teichert Dominika

Tumiłowicz Iwona

Wieczorek Sławomir

Zygała Edyta

Żuklińska Bogusława

Żywalewski Dariusz

Adamowicz Dorota

Białous Iwona

Blask Jadwiga

Chmielewska Anna

Czaplińska Andżelika

Czarnuszko Marzena

Grudzińska Anna

Horbacz Adrian

Janusiewicz Artur

Kieszewicz Karolina

Klajnerok Edyta

Knaur Karina

Kozłowska Agnieszka

Kozłowski Adam

Kusa Dorota

Łastowska Iwona

Majdańska Małgorzata

Maksymczak Monika

Milewska Marzena

Musolf Grzegorz

Musztyfaga Marek

Nowak Katarzyna

Olesińska Agnieszka

Olszewska Agnieszka

Otocka Dorota

Piątek Aneta

Piłat Aneta

Radzik Jacek

Sadurski Emil

Samuel Krzysztof

Sibilska Elżbieta

Staniek Dorota

Szafratowicz Katarzyna

Szary Marek

Szyszko Jarosław

Świeluch Danuta

Tomaszewski Tomasz

Tumiłowicz Jacek

Waszak Wioletta

Wąsowicz Dariusz

Włodarska Joanna

Wojtyczko Anna

Woźniak Monika

Wrąbel Anna

Zaporowska Agnieszka 

Żydek Michał

Bajgierowicz Małgorzata

Barszcz Jarosław

Brzeźniak Łukasz

Czerkies Joanna

Czyżewska Violetta

Depta Marcin

Dworczak Jolanta

Frosina Anna

Gralikowska Marzena

Gruszka Barbara

Jankowska Anna

Januszewska Wioletta

Jędrzejewska Małgorzata

Kaczoruk Arkadiusz

Kliszewska Mirosława

Kowalczewski Jerzy 

Kreskijan Maria

Kubiak Krzysztof

Kubicka Renata

Kubiś Grzegorz

Kuffel Piotr

Kułaga Renata

Kuźmiński Piotr

Lityński Cezariusz

Malinowska Jolanta

Narkowicz Violetta

Ostaszewska Monika

Pawlak Joanna

Preś Agnieszka

Romański Gwidon

Rózga Adriana

Rudnicka Renata

Rybicka Izabela

Sikora Agnieszka

Słowik Agnieszka

Stępień Aneta

Stolarek Renata

Stręk Magdalena

Szczygieł Agnieszka

Tomczak Marcin

Towpik Izabela

Waligóra Wiesława

Walużyniec Bożena

Warszawska Aneta

Wasilkiewicz Agnieszka

Weryszko Agnieszka

Wojtaszek Justyna

Zahorenko Robert

Zatylna Wioleta

Żabówka Barbara

Adamowicz Adam

Andrzejewska Anna

Balawander Jolanta

Bałdowska Renata

Baranowski Arkadiusz

Błaszków Renata

Borowiec Jarosław

Chuderska Anna

Dyzmański Tomasz

Gębala Jolanta

Greszta Małgorzata

Jaroszewska Katarzyna

Kaczmarczyk Beata

Kalwa Marzena

Kania Iwona

Kazieczko Grzegorz

Kołodzińska Ewa

Korżel Marek

Kozłowski Artur

Koźlarek Anna

Krzyśków Jolanta

Kuczyńska Urszula

Kuczyńska Wioletta

Kurasik Lucyna

Kuźnik Grażyna

Lesiak Izabela

Łopusiewicz Bogdan

Łukaszewicz Jolanta

Ogiejko Iwona

Olejniczak Maciej

Olszewska Renata

Ostaszewska Iwona

Parysek Mariusz

Roszak Barbara

Sibilska Joanna

Sitek Małgorzata

Sobko Zuzanna

Suchorska Urszula

Szczęśniak Agnieszka

Szczuka Beata

Szopik Teresa

Szymak Bogumiła

Tkaczyk Jolanta

Wiernowolska Barbara

Wisiecka Joanna

Wrąbel Iwona

Zahoreńko Robert

Ziemba Beata

Andrejczuk Elżbieta

Bałdys Ewa

Banaszkiewicz Grzegorz

Chocianowska Agnieszka

Chuderski Przemysław

Czaplińska Violetta

Czołhan Joanna

Danilecka Ewa

Dudzis Piotr

Duzinkiewicz Anna

Duzinkiewicz Robert

Foltyn Renata

Geldner Beata

Goryńska Dorota

Grzywnowicz Stanisław

Janczak Elżbieta

Juniewicz Jolanta

Kołodzińska Lidia

Kozakiewicz Anna

Krochmal Iwona

Królicka Małgorzata

Kwiatkowska Dorota

Lech Krzysztof

Mizerski Krzysztof

Musolf Dorota

Nowak Małgorzata

Nowicka Małgorzata

Odziemkowska Beata

Radziwon Katarzyna

Rajkowska Beata

Rycerz Andrzej

Sauś Małgorzata

Simińska Beata

Sitek Aneta

Spurgiasz Łucja

Starczewska Beata

Statkiewicz Maria

Stencel Anna

Sym Iwona

Szczukowska Renata

Szlucha Robert

Urbanek Bernarda

Urbańska Krystyna

Walenciak Inga

Węgrowska Katarzyna

Więcek Sylwia

Wilińska Małgorzata

Zapała Aneta

Zdun Dariusz

Zima Marta

Adamska Ewa

Antczak Mirosława

Bartczak Arkadiusz

Błońska Lidia

Brzeźniak Agnieszka

Bubieńczyk Bogumiła

Chmielecka Maria

Chowaniec Iwona

Chudziak Jolanta

Danicka Małgorzata

Dobryniewski Tomasz

Duczmańska Jolanta

Dworczak Dorota

Gębala Iwona

Górecka Bożena

Gwozdecka Magdalena

Idaszewska Małgorzata

Kołoszyc Paweł

Kondarewicz Marek

Konieczna Hanna

Korcz Joanna

Kostrzewa Teresa

Kozłowicz Małgorzata

Krakus Marzanna

Kuźnik Anna

Lange Renata

Leżańska Mariola

Maksienkiewicz Anita

Marek Rafał

Mieleszko Małgorzata

Mikołajczyk Beata

Momot Teresa

Nadolska Sylwia

Nakonieczny Robert

Oczyński Robert

Opolska Joanna

Piórkowski Jacek

Proniewicz Marek

Sidorowicz Dorota

Sidorowicz Maria

Siminiak Zofia

Sitek Robert

Skórzewska Agata

Sobasik Joanna

Sołtysiak Lidia

Stępniak Robert

Stoczewski Norbert

Szymczak Iwona

Śliwińska Eliza

Urbański Jerzy

Utracka Ewa

Walczak Dariusz

Walczyński Marek

Walużyniec Ewa

Wesołowska Anna

Zawadzka Alina

Ziomek Krzysztof

Żełudziewicz Dorota

Andrejczuk Krystyna

Asienkiewicz Anna

Błaszków Urszula

Błońska Maria

Domagała Beata

Duda Dorota

Dudzik Dorota

Dzielendziak Małgorzata

Dziwińska Iwona

Fajkowska Anna

Hoffmann Joanna

Januszewski Andrzej

Jaśkowiak Elwira

Jóźwikiewicz Beata

Kalata Elżbieta

Karpezo Artur

Kliszczak Ewa

Kotwicka Violetta

Kozioł Lucyna

Krakus Krystyna

Kuroś Sławomir

Kuźniar Ewa

Lachowska Mariola

Łopusiewicz Dorota

Łukaszewicz Robert

Łukomska Irena

Malinowska Marzena

Musztyfaga Jolanta

Nowak Małgorzata

Paszkowska Maria

Piotrowska Jolanta

Radziwon Czesław

Ruban Małgorzata

Sawicka Ewa

Sibilska Małgorzata

Sidorowicz Krzysztof

Sierota Dariusz

Siwicka Beata

Strelczuk Agnieszka

Suska Beata

Szlacheta-Gołębska HannaŚmilgin Agnieszka

Szmitko Małgorzata

Śmigielska Małgorzata

Taryma Małgorzata

Warszawski Marek

Wers Elżbieta

Wiśniewska Wioleta

Wójcik Barbara

Zawadzka Anna

Żarska Urszula

Bielak Julita

Dąbrowska Edyta

Gawrońska Ewa

Hawełka Dagmara

Hawryszków Beata

Janczak Iwona

Konieczny Dariusz

Kowalska Klaudia

Kozłubski Piotr

Kuciński Robert

Kulczyńska Krystyna

Kułakowska Danuta

Lech Marek

Łobacz Wioletta

Łobażewicz Ryszard

Łyżwa Bogna

Marciniak Marek

Masło Renata

Mytowski Robert

Niebylska Grażyna

Nowakowska Anna

Pawlak Dorota

Piecyk Ewa

Piecyk Joanna

Płaza Jolanta

Siergiejew Małgorzata

Sobieraj Dorota

Sowicz Urszula

Stamburski Ireneusz

Szulc Aleksandra

Szymczak Roman

Świderska Izabela

Urbański Krzysztof

Walczak Teresa

Wardyn Małgorzata

Winiarczyk Piotr

Zwolińska Iwona

Żamojta Anna

Żelek Marzanna

Antoszewicz Aleksandra

Bajgierowicz Grażyna

Bazukiewicz Ryszard

Blask Renata

Błaszków Beata

Boboryko Zbigniew

Frącala Wiesława

Galica Justyna

Gawrońska Małgorzata

Gębuś Mirosława

Gierlak Robert

Grochowska Brygida

Gumulec Małgorzata

Hodyl Andrzej

Kichtenko Małgorzata

Kłaczko Małgorzata

Kłaczko Mirosław

Korżel Maciej

Kot Anna

Kowalewski Dariusz

Kożlarek Jacek

Kraińska Jolanta

Kurowska Renata

Leżański Mariusz

Łozowska Alicja

Markowska Teresa

Maślanik Waldemar

Mrozowska Jadwiga

Nadworska Renata

Niewęgłowska Maria

Partyka Wioletta

Perdziak Bogumiła

Pękalska Elżbieta

Pietruszyński Jerzy

Pompa Halina

Radkiewicz Joanna

Różak Halina

Rudowicz Renata

Sadowska Beata

Sapiega Aleksander

Sauś Barbara

Sierotko Zofia

Sitnik Renata

Skwarek Wojciech

Smołkowski Andrzej

Szydłak Renata

Telesiński Miłosz

Towarnicka Bogusława

Wieczorek Krzysztof

Wiliński Janusz

Wojciechowski Waldemar

Woźniak Danuta

Wójcik Wiesław

Wróbel Iwona

Białous Anna

Błońska Małgorzata

Bobrowicz Dariusz

Bogucki Marek

Borowska Danuta

Chomicz Anna

Chuchro Bożena

Dembowska Grażyna

Dereń Beata

Derlacz Piotr

Downar Jarosław

Dziemidowicz Urszula

Ejgierd Janina

Filipowicz Lucyna

Galas Renata

Gawroński Mariusz

Gumienna Elżbieta

Jania Barbara

Janiak Arkadiusz

Jaraczewska Ludmiła

Jędrzejko Dorota

Józefowicz Mirosław

Kaliciak Elżbieta

Kłudka Jacek

Komar Genowefa

Korżel Monika

Kowalewska Iwona

Kozioł Maria

Krzyśków Tomasz

Lach Barbara

Ludwikowski Dariusz

Misiukiewicz Anna

Nikiel Mirosław

Oleszczuk Violetta

Opolski Jacek

Pałubiak Beata

Piórkowski Klaudiusz

Polowczyk Wojciech

Ratkiewicz Jarosław

Rzepecki Robert

Satanowska Beata

Sawaryn Elżbieta

Smorąg Beata

Sobania Beata

Soloch Renata

Sołtysiak Waldemar

Stefanowicz Jacek

Suchorska Teresa

Szkoda Dorota

Szlucha Danuta

Śliwińska Małgorzata

Świderska Beata

Trębaczewska Maja

Umińska Renata

Wiesiecki Artur

Wisiecka Mariola

Wojtczak Renata

Wróbel Anna

Zahareńko Dariusz

Żelazowska Dorota

Andrzejewska Renata

Bartczak Krzysztof

Baturo Halina

Bieć Maria

Bielecki Mirosław

Bondaryk Urszula

Broniec Dorota

Bysina Renata

Cipora Violetta

Cybulska Bogumiła

Czarnecka Beata

Czerkies Marek

Dach Piotr

Dąbrowski Eugeniusz

Derewlany Krzysztof

Geldner Ewa

Goroch Elżbieta

Jewtuszewska Krystyna

Jędrzejko Robert

Jurkowski Janusz

Karwowski Jerzy

Kijak Edward

Kondarewicz Małgorzata

Kowalczyk Tomasz

Kulka Stanisława

Markowska Joanna

Michalak Dariusz

Misiuk Anna

Naronowicz Dagmara

Nowicka Joanna

Paszkiewicz Marek

Paszkowska Krystyna

Pawlak Małgorzata

Pląder Liliana

Popkowska Danuta

Porębska Elżbieta

Proniewicz Małgorzata

Przybył Halina

Rakiej Bogusław

Rodak Halina

Rogińska Iwona

Siewaszewicz Dorota

Stradowska Barbara

Surma Wiesława

Szymańska Beata

Warszewska Halina

Żurek Janusz

Boboryko Irena

Bobowska Katarzyna

Brajer Maria

Bruchal Beata

Butkiewicz Jarosław

Derlacz Andrzej

Dyl Ewa

Dymiński Stanisław

Gruca Eugeniusz

Gumela Lucyna

Gurgul Krzysztof

Hryniewicz Dorota

Ilarska Renata

Jaroszonek Grażyna

Jędrzejewska Barbara

Jurgiewicz Małgorzata

Kałużny Andrzej

Karpezo Ewa

Kisielewicz Jacek

Korżel Barbara

Krauze Jerzy

Krawczyk Krystyna

Majewska Barbara

Marciniszyn Danuta

Maryniec Waldemar

Meller Beata

Misiuk Lucyna

Moskaluk Maria

Nabagicz Grażyna

Natkańska Dorota

Nowak Roma

Ostaszewski Jacek

Pałubiak Anna

Rataj Janusz

Reszczyńska Renata

Rewers Joanna

Rudowicz Jolanta

Sajnóg Anna

Sawościanik Elżbieta

Skałuba Andrzej

Skiba Renata

Skuza Lidia

Sowicz Wioletta

Szydłak Elżbieta

Trębaczewska Małgorzata

Wójt Małgorzata

Wróbel Mirosława

Zator Maria

Zatylny Marek

Ziemba Janina

Ziemińska Alicja

Żaroffe Lucyna

Żelazowska Mariola

Barłowski Jarosław

Bielak Ryszard

Dereń Alicja

Doroszkiewicz Katarzyna

Dyl Helena

Fedczyszyn Bożena

Gawrońska Danuta

Górski Krzysztof

Górski Sławomir

Hauza Jolanta

Janiak Krzysztof

Jurgielewicz Lidia

Kijak Anna

Klajnerok Barbara

Kliszczak Elżbieta

Kołodenna Anna

Korowacki Mirosław

Kowalczyk Jolanta

Kozieradzka Danuta

Krzyżanowski Grzegorz

Kuźniar Bernadetta

Łopusiewicz Janusz

Machura Jacek

Majkut Ewa

Malecka Antonina

Marczak Celina

Miszkowicz Wiesław

Nabagies Danuta

Nawrot Mirosław

Partyka Aneta

Pawełczyk Jacek

Piątek Stanisława

Pilarska Barbara

Piszczyk Zbigniew

Pląder Barbara

Polak Wioleta

Popkowska Stanisława

Powroźnik Janusz

Prywer Krzysztof

Przybył Elżbieta

Rajchel Elżbieta

Rogińska Beata

Rycerz Bożena

Ryński Michał

Sadowski Krzysztof

Simińska Maria

Skrzyszewski Andrzej

Soloch Gerard

Sowicz Grażyna

Stańko Renata

Suchecka Gabriela

Surma Bogusław

Szkudlarek Grażyna

Szlucha Halina

Szpaler Irena

Szymańska Małgorzata

Totośko Alicja

Urbaniak Małgorzata

Warzycha Małgorzata

Zaleśna Jolanta

Żelek Ewa

Żuk Elżbieta

Żukliński Janusz

Adamska Barbara

Andrejczuk Halina

Badowska Halina

Barłowski Julian

Bąk Irena

Bielak Zbigniew

Błażejewski Andrzej

Boboryko Jarosław

Bobowska Jolanta

Bobrowicz Anna

Bondaryk Elżbieta

Buczyński Bogdan

Budka Andrzej

Bysina Alina

Ciunczyk Teresa

Cudyk Teresa

Cyrta Tadeusz

Didyk Krzysztof

Drozdowicz Danuta

Dubiec Irena

Dyńdo Lucyna

Dziemidowicz Halina

Dziemidowicz Małgorzata

Dziemidowicz Maria

Falenta Halina

Filipiak Maria

Fleszar Iwona

Frątczak Bożena

Gruszkiewicz Bogdan

Gumela Iwona

Haba Halina

Jaroszonek Barbara

Jóźwiak Jadwiga

Kaługa Jolanta

Karaśkiewicz Mariola

Kazieczko Marek

Kodź Janusz

Kondarewicz Michał

Korżel Urszula

Krawczyk Mariola

Krzywina Adam

Kukuska Ewa

Langowska Barbara

Łobacz Jadwiga

Łojek Teresa

Łuszczewska Krystyna

Maciejewski Andrzej

Majewski Jerzy

Malczewska Iwona

Marczak Małgorzata

Matkowski Waldemar

Mazurek Janusz

Mazurkiewicz Jolanta

Mejza Dorota

Mieleszko Teresa

Milczarek Zbigniew

Mleczko Henryka

Momot Danuta

Nawojczyk Małgorzata

Niebylska Ewa

Niziałek Alicja

Nowakowski Lech

Okołot Teresa

Olejniczak Janusz

Paczkowska Grażyna

Piechocki Alojzy

Piróg Elżbieta

Płócienniczak Małgorzata

Pszczoła Waldemar

Radkiewicz Jolanta

Różańska Lidia

Sauś Lucyna

Serwecińska Jolanta

Sielatycki Tomasz

Siminiak Narcyza

Sirko Julia

Skałuba Jerzy

Skorupiński Jarosław

Sokołowska Jolanta

Staciwa Jolanta

Stefanowicz Beata

Szneider Witold

Szydłak Ryszard

Szylkin Danuta

Tabaka Józef

Tabaka Maria

Tomczak Henryk

Tumiłowicz Alina

Urlik Halina

Urlik Jerzy

Węgrzyn Małgorzata

Wilkosz Barbara

Winiarczyk Katarzyna

Wizowski Piotr

Wróbel Bogumiła

Zalewska Krystyna

Żuk Jadwiga

Żylewicz Małgorzata

Adamczyk Alicja

Adamski Andrzej

Andrejczuk Krystyna

Asiesiukiewicz Teresa

Błażejewska Ewa

Boboryko Sława

Bogdanowicz Anna

Bułygo Wiesław

Buturia Krystyna

Cała Ewa

Czajka Helena

Czak Wiesława

Deptuch Anna

Drożdżyński Marek

Dudzis Elżbieta

Dyderska Bernadeta

Dyś Wiesława

Dziemidowicz Mirosław

Fedczyszyn Piotr

Ferszt Bożena

Frank Helena

Gawłowska Jolanta

Gawrońska Jolanta

Gniady Teresa

Gruszkiewicz Irena

Jasińska Józefa

Jastrzębska Ewa

Jaworski Jarosław

Karlik Barbara

Karmelita Ewa

Kazimierczak Eugenia

Kolano Teresa

Kołodzińska Bożena

Korżel Halina

Kowalewska Ewa

Kozyra Iwona

Krynicka Jolanta

Krzyżanowska Irena

Kuźma Jerzy

Leszczyński Mirosław

Leszczyński Stanisław

Leszkiewicz Halina

Leśniewska Małgorzata

Lewandowski Gerard

Łukaszewska Marzena

Majcher Andrzej

Maryniec Andrzej

Masło Janusz

Matkowska Jolanta

Mazur Bożena

Michalak Halina

Milewska Grażyna

Moczulski Tadeusz

Mrozowska Czesława

Nabagiez Małgorzata

Niekrasz Czesław

Nowicka Alicja

Nowicka Wiesława

Paczkowski Leszek

Pakos Ewa

Pawłowska Ewa

Peruga Lucyna

Piasecka Ewa

Pietrzak Maria

Piszczyk Grzegorz

Polak Maria

Preś Jadwiga

Prokopowicz Dariusz

Przybylski Krzysztof

Przygocka Janina

Pych Alina

Rodziewicz Irena

Rożnowski Tadeusz

Rudowicz Mieczysław

Sierotko Krystyna

Siewaszewicz Jarosław

Skrzyszewska Krystyna

Spurgiasz Zbigniew

Stachniak Jerzy

Strzeszyńska Anna

Szabunia Bożena

Szczur Zbigniew

Szejko Halina

Szlacheta Małgorzata

Szulc Mirosław

Tomaszewska Janina

Tworek Krzysztof

Tworkowska Krystyna

Tymczyj Emilia

Ujejska Mirosława

Wiatr Hanna

Wijatyk Małgorzata

Witkiewicz Teresa

Witkowska Lucyna

Wojtyczko Mirosław

Wolski Mieczysław

Wołkonowska Danuta

Woźniak Barbara

Woźniak Jolanta

Wróbel Barbara

Zamojski Jeremi

Zawisza Krystyna

Zielonka Eugeniusz

Anacki Zenon

Andrejczuk Tadeusz

Asienkiewicz Ryszard

Bieć Grażyna

Błażejewska Olga

Borowicka Krystyna

Bosak Krzysztof

Bożyk Jarosław

Bulanowska Maria

Butkiewicz Jolanta

Bysina Marzena

Chałupka Krystyna

Chłopek Urszula

Chrul Grażyna

Czaban Zbigniew

Dawidowicz Jacek

Dereń Bogusława

Dobrołowicz Ewa

Dudzis Lucyna

Dunajewski Jan

Durejko Małgorzata

Filipowicz Łucja

Fronk Lucyna

Głowińska Lucyna

Habura Julia

Hatys Andrzej

Hoffmann Mariola

Jach Małgorzata

Jankowska Zofia

Janowicz Barbara

Jaroszonek Ewa

Juszczyszyn Lidia

Kaczor Ewa

Kiaszewicz Jan

Kononowicz Elżbieta

Korpowska Bożena

Kowalska Mariola

Kowalska Zofia

Krokosz Mirosław

Król Irena

Krupa Kazimiera

Kulik Ryszard

Kuźma Anna

Lewandowska Stanisława

Łukaszewicz Krystyna

Majewska Wanda

Maliszewski Krzysztof

Masło Maria

Matuszczak Maria

Mazur Łucja

Mazurek Elżbieta

Mazurek Jadwiga

Metera Eugenia

Michalak Mirosława

Moskalski Cezary

Mrozowski Krzysztof

Natkańska Anna

Niewiadomska Elżbieta

Nowak Teresa

Nowakowski Marian

Nowakowski Stanisław

Nowicka Elżbieta

Nowicka Urszula

Olejniczak Marek

Paszkowska Małgorzata

Pawlak Jan

Pawłowicz Zofia

Piaskowski Zdzisław

Piechowiak Ewa

Piotrowska Małgorzata

Przeworska Małgorzata

Ptak Grażyna

Radkiewicz Anna

Rakiej Danuta

Rataj Urszula

Sikora Bożena

Skarżyńska Ewa

Smołkowska Zofia

Sojka Danuta

Sołtysiak Małgorzata

Sproska Jadwiga

Stradowski Stanisław

Suchorski Andrzej

Surma Helena

Szabunia Jerzy

Szymański Jerzy

Świdkiewicz Bożena

Tworek Iwona

Wiernicka Danuta

Winiarczyk Małgorzata

Winnik Maria

Wojtczak Krzysztof

Wołejko Danuta

Wołejko Krystyna

Woźniak Mirosław

Wójt Jan

Wójtowicz Mirosława

Zdziech Jadwiga

Żelazowska Teresa

Żółtowska Ewa

Żuk Barbara

Bachor Danuta

Badowska Danuta

Barbaszyńska Teresa

Bartkowiak Romuald

Bąk Dorota

Bieć Marek

Bobrowicz Ewa

Bogdziewicz Irena

Budka Marek

Bylewska Maria

Chyczewska Jolanta

Ciesielska Elżbieta

Cituk Anna

Cyrta Zdzisława

Czarnecki Zbigniew

Daniłkiewicz Bronisław

Dąbrowski Stanisław

Depczyńska Jolanta

Drabiec Krzysztof

Duda Maria

Dudzis Danuta

Dudzis Wanda

Dyś Janina

Erdman Anna

Falenta Mieczysław

Fleszar Zbigniew

Franczuk Mirosława

Gębuś Danuta
Gonerka Anna

Grabowska Ewa

Grasza Leokadia

Gumińska Krystyna

Hajducka Krystyna

Horbaciuk Władysław

Jach Eleonora

Janczak Aniela

Jankowski Karol

Jarmołowicz Mirosława

Jaszczyszyn Elżbieta

Kaliciak Małgorzata

Karlik Maria

Kiewra Piotr

Kijak Czesława

Kilarowska Bogumiła

Klepacz Iwona

Klocek Bogusława

Korcz Krzysztof

Korżel Karol

Kozdraś Krystyna

Kramarzewski Karol

Krasocki Antoni

Krynicki Mieczysław

Kulikowska Jadwiga

Kuśmirowska Teresa

Lamorska Elżbieta

Leśniewska Danuta

Łojek Lucyna

Łopusiewicz Bernadeta

Łuszczewska Stanisława

Malinowska Zdzisława

Marczak Urszula

Markowski Bogdan

Męciński Tadeusz

Minta Grażyna

Misiukiewicz Alina

Miugielewicz Anna

Moczulska Danuta

Odejewska Rita

Olejnik Małgorzata

Pawczyńska Irena

Pawlik Maria

Proniewicz Ewa

Przybojewski Janusz

Przybyła Renata

Pych Ewa

Ratajczak Krzysztof

Ratajczak Zuzanna

Sadurska Danuta

Sawicka Danuta

Snarska Teresa

Sobasik Barbara

Sobieraj Eugeniusz

Startek Marek

Stefanowicz Jolanta

Suchecka Danuta

Szamrej Grażyna

Szewczyk Andrzej

Szmit Elżbieta

Sznigir Jolanta

Szulc Janina

Szylkin Krystyna

Śliwka Teresa

Tolarczyk Ewa

Trzcińska Jolanta

Ubermanowicz Irena

Urbańska Danuta

Urlik Teresa

Warchoł Iwona

Wardak Janusz

Węgrzyn Andrzej

Wieliczko Wiesława

Wieromiej Jadwiga

Woźniewska Ewa

Wróbel Elżbieta

Zając Wanda

Zator Stanisław

Zatylna Teresa

Zielonów Ewa

Asienkiewicz Romuald

Baszyńska Irena

Bendarska Barbara

Błaszczyszyn Józef

Bobowska Maria

Brodzińska Alicja

Czekała Urszula

Czerniawska Krystyna

Didyk Elżbieta

Dobryniewski Marek

Dombek Krystyna

Dubiec Janina

Dzikuć Wanda

Egierd Elżbieta

Fałek Wojciech

Fijałkowska Ludmiła

Frąszczak Ewa

Gruca Grażyna

Gruszczyński Jerzy

Gryglicka Jolanta

Gurgul Anna

Hajkowicz Bogdan

Hatowski Tadeusz

Hoffmann Ewa

Hojka Irena

Janecka Danuta

Jaworski Krzysztof

Jędrzejewska Krystyna

Jurgiewicz Wojciech

Jurkowska Danuta

Kaliciak Grażyna

Kalińska Grażyna

Kisielewicz Franciszek

Korżel Henryk

Kosz Teodor

Kowalska Maria

Koziarczyk Mariola

Kozieradzka Anna

Kozołubska Grażyna

Krawczyk Grażyna

Krynicka Danuta

Kurek Mirosława

Kuźma Bożena

Kuźmiński Lech

Leżańska Krystyna

Łazar Czesława

Malczewska Alicja

Marciniszyn Czesława

Mazurczak Eleonora

Mikołajczak Halina

Modlis Maria

Mrozowski Janusz

Murat Grażyna

Musolf Julianna

Nawrocka Urszula

Niemiro Jarosław

Nowak Henryka

Odejewska Gizela

Olszewska Barbara

Orłowska Krystyna

Orłowska Zofia

Osiewak Andrzej

Pasek Aniela

Paszkowski Franciszek

Pawlak Krystyna

Piotrowska Wanda

Podwyszyńska Halina

Pranica Irena

Puk Krzysztof

Pych Krystyna

Rudzki Marek

Rutka Andrzej

Sadurska Elżbieta

Serwecińska Elżbieta

Sielatycki Mirosław

Smołkowska Elżbieta

Stawicka Agnieszka

Stefanowicz Grażyna

Strażewicz Irmina

Stróżyńska Lucyna

Suchowicz Krystyna

Szczerbin Jerzy

Sznigir Grażyna

Śliwakowski  Cezary

Śliwiński Paweł

Tomaszewska Grażyna

Tomczak Ryszard

Trzpil Irena

Tworek Anna

Umińska Marta

Urkiel Andrzej

Wardęga Marek

Wasilenko Mirosław

Wieczorek Irena

Wieliczko Zdzisław

Wijatyk Elżbieta

Wokotrub Zbigniew

Woźniak Jolanta

Wójcik Janina

Wróbel Mirosław

Wróbel Wiesława

Wyrwał Blandyna

Zakrzewski Tadeusz

Zarzycka Alicja

Zielonka Danuta

Żylewicz Dorota

Adamczewski Andrzej

Ambrożkiewicz Leszek

Bandyga Danuta

Barańczuk Irena

Biała Bogumiła

Bułygo Elżbieta

Butrymowicz Kazimierz

Chowoj Grzegorz

Czewuk Stanisława

Daniłkiewicz Krystyna

Deptuch Elżbieta

Dobryniewski Andrzej

Domagała Grażyna

Downar Ineza

Drgas Elżbieta

Dudzis Katarzyna

Dunajewska Bogusława

Dyl Leszek

Dzieleńdziak Elżbieta

Ferszt Edward

Filipowicz Grażyna

Fleszar Jarosław

Gaszyński Tadeusz

Gawrys Zofia

Gerc Danuta

Gębuś Grażyna

Gnidzienko Sergiusz

Grochowiak Mirosława

Gronowski Ryszard

Hoffmann Mariusz

Horbaciuk Wiesław

Jach Iwona

Jach Ryszard

Jachimowska Teresa

Janicki Jerzy

Janicki Marek

Jastrząb Krystyna

Jastrzębski Mirosław

Juszczyszyn Leopold

Kaczmarczyk Adam

Kaczor Małgorzata

Kanas Anna

Kapciak Stanisława

Karpińska Marta

Kijak Stanisława

Kłunduk Jolanta

Komisarek Iwona

Konieczna Danuta

Kościukiewicz Stefania

Kowalewska Barbara

Kowalska Barbara

Koźmińska Elżbieta

Krajewska Anna

Krowicka Mirosława

Królicka Grażyna

Krzemień Halina

Kukorowski Leonard

Kuźmicz Janina

Lamorska Anna

Liberkowski Aleksander

Łęczycki Henryk

Łuszczewska Józefa

Maćkowski Jerzy

Makarski Edmund

Malik Wiesława

Malinowska Alicja

Mańkowski Zbigniew

Matwiejczyk Wanda

Mazur Barbara

Mazur Jadwiga

Mikulska Wiesława

Mrzygłocka Maria

Musiał Teresa

Niekrasz Kazimiera

Nowakowska Leontyna

Pałubiak Danuta

Pawłowska Grażyna

Piątek Jadwiga

Płaskociński Mariusz

Polowczyk Ryszard

Poźniak Regina

Puk Roman

Pyrgiel Jolanta

Rakowska Barbara

Rokicka Janina

Rożnowska Janina

Rzepecka Lena

Satanowska Teresa

Sawaryn Krystyna

Sawicki Ryszard

Sidorkiewicz Irena

Siewieja Elżbieta

Smarz Helena

Smoczyńska Jolanta

Stankiewicz Elżbieta

Starak Grażyna

Stembalski Lesław

Sutryk Waldemar

Śliwakowska Ewa

Tabaka Czesław

Tarniowa Danuta

Waliczek Cecylia

Waszak Maria

Węgrzyn Teresa

Wiercińska Regina

Wojewoda Andrzej

Woronowicz Helena

Woronowicz Mirosław

Wróbel Danuta

Wróbel Danuta

Zator Łucja

Zdziech Marta

Ziemkiewicz Danuta

Zienkiewicz Teresa

Żuk Stanisław

Żywicka Teresa

Antulska Janina

Baranowska Jolanta

Bogdanowicz Maria

Bogus Ryszard

Bojczuk Maria

Brajer Bożena

Bryszewska Barbara

Choroszko Janusz

Cieciura Ryszard

Czarnecka Bożena

Czechowicz Romuald

Depta Janina

Derbich Edward

Dereń Zdzisława

Downar Krystyna

Dubiec Teresa

Dunajewska Danuta

Guran Teresa

Hańbicka Józefa

Hofman Zygmunt

Jach Zdzisława

Jankowska Lidia

Jaroszewska Irena

Jurgiewicz Jacek

Jurkowski Czesław

Juszkiewicz Renard

Kalińska Izydora

Karaśkiewicz Alina

Kasperska Stanisława

Kazimirska Grażyna

Kisielewicz Stanisława

Kliszczak Bogusława

Kołosza Wiesław

Konowicz Krzysztof

Kosek Stanisław

Kościelniak Andrzej

Kowalewski Roman

Kowalska Jolanta

Kozakiewicz Janina

Kramarzewski Andrzej

Krzyśków Władysław

Ksiąg Irena

Kulikowska Irena

Kułakowska Jadwiga

Kurek Irena

Kuśnierz Józefa

Leszczyńska Dorota

Lis Łucja

Lisiecka Małgorzata

Łozdowski Zdzisław

Łuczyńska Jadwiga

Łukaszewicz Zofia

Maliszewski Stanisław

Marciniak Ewa

Mawer Grażyna

Mazurkiewicz Dorota

Meller Alicja

Momot Zbigniew

Murzicz Rozalia

Nowakowska Maria

Olejnik Józefa

Osiewak Tadeusz

Pawlas Grażyna

Piątek Roman

Piekut Anna

Polachowska Bożena

Reimann Barbara

Sirko Alina

Stamburska Józefa

Strasz Andrzej

Szczerbin Jan

Szozda Lesław

Szulczewska Elżbieta

Szuszkiewicz Weronika

Szuta Franciszka

Szymańska Elżbieta

Szymkowiak Wojciech

Śmigasiewicz Tomasz

Trojanowska Agnieszka

Tyliszczak Halina

Walczak Stanisława

Warchulska Elżbieta

Waszczyszyn Maria

Wiatr Marek

Wieczer Teresa

Wiernicki Zdzisław

Wojtkowiak Krystyna

Zając Józefa

Zalewska Elżbieta

Zasada Marian

Żuk Maria

Adamska Halina

Andrzejewska Elżbieta

Aniśko Rajmund

Antonowicz Floriana

Augustynowicz Ewa

Baldys Halina

Biernacka Irena

Boberska Halina

Bogucki Karol

Bohuszko Łucja

Broszczak Halina

Butrymowicz Aleksander

Buturia Irena

Chusiak Danuta

Ciesielska Zofia

Czerniawska Adolfina

Dąbrowski Jan

Derdziak Ewa

Drozdowicz Jadwiga

Dudzis Grażyna

Erdman Jolanta

Gabrysz Elżbieta

Gacka Janusz

Gawłowski Stanisław

Gąsiorowska Hanna

Goroch Cecylia

Gorzkowski Norbert

Górska Urszula

Gronowska Helena

Gryszczuk Irena

Hajkowicz Jadwiga

Horbatowska Maria

Jankowski Franciszek

Januchowski Mieczysław

Jastrzębski Krzysztof

Kacperska Stanisława

Kalemba Józefa

Karlik Barbara

Kilarowski Jerzy

Klepacki Jerzy

Kliszczak Edward

Kluk Stanisław

Kondarewicz Antoni

Kosz Mirosław

Kruk Elżbieta

Linkowska Alina

Lubieniec Edward

Łabuz Leokadia

Marciniak Janina

May Helena

Mazur Zbigniew

Miklaszewska Wanda

Mrowiec Krystyna

Nowak Jadwiga

Orłowska Zofia

Pasek Teresa

Paszkiewicz Wiesława

Paterka Jan

Podolak Krystyna

Potapczyńska Maria

Proniewicz Czesław

Przeworska Maria

Przybyła Urszula

Pszica Grażyna

Puszkar Grażyna

Putrycz Wanda

Rogoź Krystyna

Romanów Ferdynand

Rybacka Alina

Rylski Jerzy

Sasiek Krzysztof

Sawicka Teresa

Sidorkiewicz Elżbieta

Sieracki Andrzej

Sierżyńska Grażyna

Sokołowski Jan

Suchecka Maria

Surmacz Alicja

Szneider Maria

Sznigir Teresa

Świątek Lidia

Terebus Danuta

Umińska Elżbieta

Umiński Krzysztof

Wiercińska Halina

Witkowska Danuta

Wojciul Emilia

Wróblewska Aleksandra

Zakrzewska Teresa

Zieniuk Andrzej

Żakowicz Urszula

Żywicki Janusz

Adamowska Irena

Aniśko Grażyna

Augustynowicz Andrzej

Bartczak Mirosław

Bartosik Marian

Białobrzycka Barbara

Biały Józef

Bielak Andrzej

Błońska Krystyna

Butrymowicz Alina

Butrymowicz Krystyna

Czerwińska Jadwiga

Dereń Maria

Dopierała Bogumiła

Dudziak Wiesława

Dunajewska Maria

Dziemidowicz Janina

Dziki Zbigniew

Florianowicz Anna

Gapińska Bożena

Grasza Zbigniew

Horbacz Alicja

Jadziewicz Stanisław

Janicki Andrzej

Janiszewska Elżbieta

Janowicz Anna

Jaroszonek Andrzej

Józefowicz Irena

Kamińska Lucyna

Kilarowska Grażyna

Klasowska Róża

Kołodzińska Grażyna

Komisarek Krzysztof

Kręgowska Jolanta

Krokosz Anastazja

Król Maria

Kubzdyl Ryszard

Kuczyńska Janina

Kuźma Elżbieta

Labrenz Wiesława

Lis Danuta

Lis Ewa

Łukaszewicz Maria

Łukaszewska Ewa

Mazur Zygmunt

Mazurkiewicz Lucyna

Moczulski Jan

Mrzygłocka Janina

Murzicz Janina

Nadolska Teresa

Narejko Maria

Niemier Sabina

Oborska Krystyna

Paulińska Bożena

Piaszczyk Wiesława

Przybojewska Lucyna

Rarowska Irena

Rosołek Irena

Ryżyk Teresa

Saj Wanda

Sauś Janina

Serba Jerzy

Serba Ryszard

Skarbińska Bożena

Snarska Maria

Sobania Barbara

Sobasik Ryszard

Sobociński Wiesław

Stachniak Maria

Stencel Marek

Stonoga Borys

Suchecka Janina

Surma Teresa

Szczepańska Elżbieta

Szczur Teofil

Sznigir Mieczysław

Sznigir Zbigniew

Szumniak Irena

Szuta Danuta

Szwarc Danuta

Tymoszuk Barbara

Urbańska Małgorzata

Wieczorek Elżbieta

Wilkosz Maria

Witkowska Stanisława

Włodarczyk Barbara

Wojewoda Małgorzata

Woronowicz Stanisław

Wydmuch Zofia

Zahareńko Halina

Zeber Anna

Bajko Ewa

Bartczak Jadwiga

Bartosz Teresa

Bączkiewicz Maria

Białobrzycka Wanda

Bochenek Zenobia

Bohuszko Adam

Budryk Andrzej

Bujko Jerzy

Butkiewicz Teresa

Ciołek Halina

Dembińska Danuta

Derdziak Irena

Dereń Czesława

Dopierała Bolesław

Dorniak Krystyna

Erdman Irena

Fijałkowska Elżbieta

Gębala Janina

Gronowska Krystyna

Habura Janina

Hutor Antonina

Janecka Halina

Jankowski Mieczysław

Janowski Józef

Janów Jerzy

Juncewicz Krystyna

Kaliciak Emilia

Kamiński Jan

Karlik Danuta

Karolczak Alicja

Kiczak Maciej

Kliszczak Maria

Kocełło Irena

Kołosza Piotr

Kozłowicz Edwarda

Krzyżanowski Zbigniew

Kułaczkowska Grażyna

Lemańska Helena

Maciejewski Antoni

Mrozowska Barbara

Nowaczyk Bożena

Nowicka Barbara

Orłowska Bronisława

Osiadacz Ilona

Piotrowska Elżbieta

Piotrowska Joanna

Piwkowska Halina

Polak Jacek

Radkiewicz Halina

Robaszyński Zbigniew

Rokicki Zbigniew

Rożańska Grażyna

Rybczyński Józef

Sadowska Halina

Siedlecka Jadwiga

Słończewska Danuta

Smugała Bożena

Spirydowicz Kazimiera

Szadkowska Barbara

Szneider Bronisław

Sznigir Lucyna

Sznigir Ryszard

Szyksznel Teresa

Świdzińska Alicja

Tomczak Barbara

Twardowska Teresa

Weryszko Wiesław

Wojciul Teresa

Ziemba Eugenia

Antonik Jerzy

Bartczak Artur

Batura Ewa

Bąk Stanisław

Białobrzycka Krystyna

Boguszewicz Jolanta

Butkiewicz Marian

Chuchro Teresa

Cilak Irena

Czekała Maria

Dolata Mirosława

Dudek Mieczysław

Dudziak Anna

Dunajewska Janina

Durski Marek

Dziemidowicz Ewa

Dżygała Wiesława

Faliński Tadeusz

Florianowicz Józef

Górna Krystyna

Gruca Janina

Grycan Bożena

Grygorowicz Wiesław

Gudan Grażyna

Jach Anna

Janicki Włodzimierz

Jankowski Piotr

Januchowski Jan

Janusiewicz Roman

Januszkiewicz Krystyna

Jaroszonek Bogusław

Jezuit Teresa

Juralewicz Leokadia

Kaczmarek Zygmunt

Kasperska Stanisława

Kiczak Tomasz

Kilarowska Janina

Kisielewicz Stanisław

Kisielewicz Tadeusz

Klok Danuta

Klok Halina

Kłudka Barbara

Komejsza Maria

Kowalewski Jerzy

Kowalski Janusz

Król Jan

Kucza Iwona

Kupsik Maria

Lachowicz Stanisław

Łogin Andrzej

Łukaszewicz Leszek

Makowska Ewa

Malecka Alina

May Tadeusz

Modlis Anna

Moskalska Iwona

Mrozek Bohdan

Narejko Karol

Niedźwiecki Marian

Niekrasz Maria

Nowak Jerzy

Nowakowska Kazimiera

Nowakowska Stanisława

Ograbek Wiesław

Ortyński Augustyn

Pawłowski Jerzy

Piechowiak Zdzisław

Piotrowski Eugeniusz

Piróg Krystyna

Piwkowski Jan

Pocztowa Teresa

Podolak Jerzy

Pokorski Jacek

Proniewicz Janina

Przepióra Zdzisław

Przybylska Irena

Przybylski Andrzej

Pusz Danuta

Radzik Jerzy

Ratajczyk Alicja

Romanowska Helena

Romanów Czesława

Rudzka Alina

Rybacka Maria

Rylska Teresa

Rzepecka Renata

Saj Jerzy

Samaryk Irena

Serwatka Halina

Siniawska Irena

Sitarz Barbara

Szczur Krzysztof

Sznigir Tadeusz

Szudarska Irena

Szymkowiak Elżbieta

Świdkiewicz Irena

Truszyńska Janina

Trzpil Anna

Warchulska Halina

Waszczyszyn Stanisław

Weryszko Antoni

Weryszko Józef

Wieczorek Henryk

Witkowski Edmund

Witkowski Stanisław

Wojewoda Ewa

Woźniak Henryka

Wójcik Helena

Zając Wanda

Zalewska Józefa

Zerek MariaBendkowska Mirosława

Ziętek Irena

Zubowicz Halina

Aloszko Stanisław

Andrejczuk Bazyli

Baleja Honorata

Barbaszyńska Jadwiga

Barbaszyński Kazimierz

Barnaś Teresa

Bąk Ryszard

Bąk Ryszarda

Białostocki Rajmund

Bielak Teresa

Błaszków Zbigniew

Chuchro Stanisława

Cichosz Stefania

Cichy Bernard

Ciosek Zofia

Czajkowska Irena

Czerniawski Józef

Czerniejewski Andrzej

Dorada Zenon

Downar Irena

Downar Róża

Dutkiewicz Krystyna

Dziemiedowicz Krystyna

Ejgierd Maria

Fiedak Jerzy

Foriasz Jerzy

Gniady Jan

Golaszewicz Genowefa

Grzybowska Stanisława

Guźniczak Krystyna

Hajdukiewicz Władysława

Horbacz Edward

Iwachów Zofia

Iwiński Waldemar

Janowicz Maria

Jasińska Danuta

Jaworski Wiesław

Jędrzejewski Andrzej

Jotejko Jadwiga

Kacperska Jadwiga

Kaczmarek Bożena

Kaliski Henryk

Karlik Stanisław

Karpina Elżbieta

Klimiuk Mieczysław

Kodź Salomea

Kołodenny Jan

Kondarewicz Stanisław

Konopacka Romana

Koper Zofia

Kornowicz Wacław

Korżel Jadwiga

Korżel Krystyna

Kozak Maria

Kozieradzka Teresa

Kozyra Irena

Krysiak Elżbieta

Kubzdyl Andrzej

Kurłowicz Julian

Kwiręg Krzysztof

Liberkowska Wiesława

Ludek Irena

Łabuz Kazimiera

Łazarczyk Lidia

Łozdowski Stanisław

Machowiak Andrzej

Maciaszek Jadwiga

Maciejewski Stanisław

Makaś Danuta

Mazurkiewicz Henryk

Michniewicz Adam

Mieczkowska Krystyna

Miklaszewski Zbigniew

Minko Alicja

Mleczko Krystyna

Murzicz Ludwika

Nadolska Helena

Nowak Cecylia

Okupski Zbigniew

Panecka Elżbieta

Patuszczyk Adam

Piekarska Barbara

Piekut Jadwiga

Piotrowska Danuta

Piwowarczyk Bronisława

Polowczyk Czesław

Puchalska Zofia

Puto Anna 

Rosołek Anna

Różańska Stanisława

Rudzka Wanda

Rycerz Barbara

Rysiowski Rudolf

Sadecka Irena

Samaryk Andrzej

Seweryś Zdzisława

Sidorkiewicz Mieczysław

Skotarczyk Zbigniew

Skowera Leokadia

Skrzypczak Stanisława

Smugała Marek

Sokołowska Janina

Solińska Teresa

Sołtys Danuta

Stonoga Jan

Suchecka Kazimiera

Suchorska Stefania

Szneider Ewa

Szymańska Gabriela

Śliwka Maria

Tarniowa Ryszarda

Turkus Ludwika

Ugrynowicz Barbara

Umiński Wincenty

Urbaniak Helena

Wach Andrzej

Wardęga Danuta

Wieliczko Bożena

Żych Bronisława

Adamska Lucyna

Aloszko Władysława

Bałtrosz Zofia

Bartczak Barbara

Bartosz Weronika

Berezowska Magdalena

Butrymowicz Kazimiera

Chodarewicz Krystyna

Czajkowski Mirosław

Czerwińska Irena

Czołhan Roman

Czyczyn Romuald

Drobnik Irena

Duda Jan

Dziemidowicz Kazimierz

Ganicz Wanda

Gniady Bronisław

Habura Maria

Hańbicka Emilia

Hatowska Maria

Jabłoński Henryk

Janowicz Łucja

Janowska Łucja

Jaskulska Maria

Jaworska Elżbieta

Kilarowska Irena

Kimaczyńska Maria

Klepacz Dorota

Klimczak Jolanta

Kociołek Czesław

Kolanowski Tadeusz

Kołodziejczak Krzysztof

Komisarek Andrzej

Kosińska Władysława

Krokosz Michał

Krzyżanowska Jolanta

Łopusiewicz Zbigniew

Łukaszewicz Ryszard

Maciejewski Wojciech

Majewski Marian

Malec Stanisław

Malinowska Jadwiga

Merena Irena

Nowak Barbara

Ostaszewska Danuta

Pałubiak Helena

Pałubiak Władysława

Piotrowski Henryk

Piotrowski Józef

Przeworska Helena

Przewoźna Anna

Pusz Zbigniew

Radkiewicz Anna

Romanowska Irena

Romanowska Krystyna

Rudziński Stanisław

Rybczyńska Jadwiga

Rycerz Małgorzata

Sadurski Marian

Sauś Jan

Sauś Roman

Sitkowski Stanisław

Skałecka Antonina

Skrzypczak Zenon

Sokołowska Irena

Sowińska Elżbieta

Stefaniak Władysława

Stencel Andrzej

Struski Czesław

Swatkowski Romuald

Szadkowska Elżbieta

Szatkowska Anna

Szczotkowska Henryka

Szkoda Wanda

Szpakowska Krystyna

Szumniak Tadeusz

Szuszkiewicz Jan

Szuta Alicja

Tomasik Irena

Wieczór Jadwiga

Wiernicki Augustyn

Wietrzykowska Elżbieta

Witan Jadwiga

Włoch Krystyna

Wójcik Janina

Wrońska Wanda

Wróbel Jadwiga

Zając Wiesława

Zalewska Teresa

Zamojcin Halina

Zielińska Helena

Zielińska Krystyna

Żywicka Kazimiera

Adamkiewicz Romualda

Adamowicz Bolesław

Antonik Stanisław

Bąk Bogumiła

Bereszyński Zygmunt

Bobryk Ryszard

Bochenek Aleksander

Bocheńska Anna

Broński Witold

Budryk Barbara

Chuderski Bogusław

Czerniejewska Danuta

Daniłkiewicz Stanisława

Derdziak Krystyna

Downar Mirosława

Durska Teresa

Dutkiewicz Irena

Dzedzej Maria

Dziedzic Teresa

Ejgierd Aleksandra

Ganecka Helena

Garczyk Halina

Gimbut Maria

Golaszewicz Maria

Gonerka Regina

Górny Henryk

Gronowicz Jerzy

Grygorowicz Zbigniew

Grzybowska Grażyna

Guziana Wiesław

Gwozdecki Tadeusz

Herold Teresa

Hołubicki Karol

Izydorczyk Maria

Jędrzejewski Zbigniew

Julkowicz Irena

Kacperski Tadeusz

Kaliciak Helena

Kamińska Halina

Kasperska Krystyna

Kogut Zbigniew

Komejsza Władysław

Kośmirowska Marianna

Kowalewski Jan

Kozioł Władysław

Kronowska Wanda

Krótka Halina

Kryk Wiesława

Kucza Ryszard

Kuśnierz Władysław

Lemański Edmund

Łyczkowska Krystyna

Machowiak Elżbieta

Major Danuta

Majorkowska Joanna

Marciniak Jan

Marczyk Teresa

Miłek Stefan

Minko Janina

Moczulska Helena

Mostowska Alina

Mulawski Henryk

Mykietyn Janina

Niewiadomski Jerzy

Nowaczyk Urszula

Nowakowska Bronisława

Nowicki Aleksander

Obolewicz Julian

Oborski Jan

Ostaszewski Bogdan

Otomańska Ewa

Pańkowski Alfred

Paterka Zdzisława

Pietkiewicz Teresa

Pisarek Teresa

Pląder Mieczysław

Praniuk Anna

Pruszyńska Anna

Pukacz Alicja

Pusz Stefan

Rodziewicz Krystyna

Romanowska Krystyna

Romański Leopold

Rosołek Krystyna

Rudzka Janina

Rzepecka Alicja

Smugała Anna

Stolarczyk Urszula

Surma Walentyna

Sznigir Janina

Sznigir Zdzisława

Szpeć Anna

Szydłak Bronisław

Szymczak Eugeniusz

Szynkarczuk Weronika

Śliwiński Antoni

Tomczak Maria

Warzecha Janina

Wereta Lech

Weryszko Edward

Wesołowski Stefan

Wilgan Maria

Wojciechowski Wiesław

Wołoszyn Felicja

Wójcik Danuta

Wróblewska Eugenia

Zając Barbara

Zakrzewska Alicja

Zamelski Bogdan

Zawadzka Halina

Żółkowska Danuta

Błażejczak Zofia

Bujnowska Teresa

Cholawczyk Halina

Chuchro Maria

Cicha Elżbieta

Czarnecki Władysław

Czereda Tadeusz

Czereda Zygmunt

Dunajewska Kazimiera

Galica Henryk

Gawrońska Barbara

Gronowicz Wanda

Gulczyńska Helena

Hybner Danuta

Jabłońska Ewa

Janowicz Walentyna

Jezuit Irena

Jóźwiak Mirosława

Jusza Marian

Kamińska Krystyna

Karaś Anna

Kaszczyc Maria

Kisiel Zofia

Korżel Maria

Kownas Janusz

Krompolc Emilia

Kromski Henryk

Krupa Józefa

Krysa Helena

Krzemień Zofia

Kukiel Romualda

Kulczyński Andrzej

Kułaczkowski Jerzy

Kusiak Barbara

Kuśnierz Jan

Lachowicz Danuta

Litwiniuk Jacek

Łukianowicz Henryk

Matysiak Maria

Mazurkiewicz Janina

Merena Sławek

Mierzwa Czesława

Mikołajczak Jerzy

Musiał Zofia

Obuchowicz Władysław

Ostrowski Zdzisław

Podgórska Irena

Pronin Danuta

Przybył Danuta

Puchacz Ryszard

Rozmus Janina

Rozumowicz Krystyna

Rycerz Ewa

Saj Ryszard

Sędzik Józefa

Sielski Kazimierz

Struski Stanisław

Strzeszyńska Regina

Sulima Czesława

Szczepańska Daniela

Szczur Kazimierz

Tyliszczak Maria

Umińska Zuzanna

Wieliczko Helena

Wierciuch Genowefa

Witan Józefa

Woroniec Regina

Załucka Halina

Aloszko Irena

Baranowski Roman

Błaszków Antonina

Bocheńska Barbara

Bombińska Jolanta

Brucker Ryszard

Buraczewski Michał

Czymbor Tadeusz

Dąbrowski Janusz

Doboszyńska Joanna

Dobrołowicz Ryszard

Drobnik Leon

Dudek Józef

Faliński Józef

Fiener Krystyna

Gawryjołek Jan

Gierczak Krystyna

Gojrzewska Jadwiga

Hnatyszyn Józef

Janicka Jadwiga

Jankowska Krystyna

Julkowicz Halina

Klimiuk Czesław

Klincewicz Henryk

Knowiński Henryk

Koleśnik Helena

Kopyś Krystyna

Kopyś Lucyna

Kordek Janina

Kozdraś Leonarda

Kozior Augustyn

Krasucka Józefa

Krupa Lubomira

Kuczyńska Teresa

Kurek Jan

Kuryło Dominik

Maciejewska Lucyna

Mrozowska Krystyna

Najderek Genowefa

Olesek Narcyza

Ortyński Kazimierz

Paterka Danuta

Pawłowski Wiesław

Podgórska Aniela

Przybyła Henryka

Pszczoła Danuta

Puchalski Zygmunt

Radkiewicz Eleonora

Roślik Kazimiera

Stawicka Zofia

Struska Teresa

Studzińska Janina

Suder Agata

Szarko Zofia

Tatarska Elżbieta

Tomaszewska Helena

Benecki Wacław

Berezowski Feliks

Bubnikowicz Jadwiga

Chuchro Helena

Grzegorczyk Aleksandra

Grzelka Zdzisław

Janów Gwidon

Kalwa Edwarda

Kiewlicz Janina

Kościów Edmund
Hankiewicz Leokadia

Leśmian Jan

Majewska Kamila

Majorkowska Mirosława

Makuchowski Mieczysław

Michalak Mirosława

Morgiewicz Tadeusz

Pakos Danuta

Pieczurewicz Krystyna

Pietrzykowski Tomasz

Pyziak Władysława

Rapcewicz Krystyna

Rymkiewicz Andrzej

Sieracki Jan

Sołtys Stanisław

Sowiński Waldemar

Szeflińska Halina

Szydłak Zofia

Tarniowa Maria

Zgółka Tadeusz

Ziemkiewicz Irena

Żukowski Czesław

Dąbrowski Zbigniew

Duda Maria

Dyl Wanda

Falkowski Jerzy

Głuszczak Julian

Goć Teresa

Hetmanowska Zdzisława

Jędrzejewski Bogdan

Jusza Antonina

Karpowicz Józef

Kaszub Urszula

Kazieczko Jan

Kijak Łucja

Kisiel Stanisława

Kondarewicz Tadeusz

Konopacka Marta

Kuczyński Antoni

Masło Zygmunt

Maślakiewicz Maria

Matuszak Zbigniew

Nowicka Teresa

Obuchowicz Henryk

Paszkowicz Irena

Proniewicz Maria

Rempel Jadwiga

Rybaczek Edward

Rybczyński Wilhelm

Rycerz Jolanta

Sielska Helena

Skowera Stanisław

Stankiewicz Janina

Stonoga Zygmunt

Sznigir Teresa

Szynkarczuk Jan

Wróblewicz Jadwiga

Zimodro Jadwiga

Bok Lech

Czarnecka Ewa

Doboszyńska Izasława

Georgiczuk Mieczysław

Gimbut Jan

Grembowicz Ryszard

Haściło Wiktor

Hołubicka Janina

Jankowska Urszula

Kolanowska Maria

Korżel Kazimierz

Kownas Benigna

Langowski Zbigniew

Łukaszewicz Bronisław

Matwijeszyn Roman

Mielicki Zbigniew

Mochnacki Jan

Parzygnat Bronisław

Prokopowicz Eugeniusz

Stankiewicz Mikołaj

Weryszko Piotr

Zgoła Wiesław

Zwierzańska Elżbieta

Baturo Mirosława

Biały Tadeusz

Boberski Emil

Doboszyńska Grażyna

Dudek Bronisława

Duzinkiewicz Antoni

Gajewska Teresa

Izocki Henryk

Jeżyk Józef

Jóźwiak Krystyna

Kamiński Stanisław

Kazimierczak Jerzy

Koroblewska Zofia

Łaciński Zdzisław

Matyjaszek Wanda

Mizerska Anna

Niemcewicz Janina

Obuchowicz Anna

Onichimowski Bohdan

Pietrzykowski Roman

Piróg Józef

Proniewicz Danuta

Przybylska Kazimiera

Radziszewska Danuta

Roślik Łucja

Sawka Marian

Strugarek Wacław

Szczur Anna

Sznigier Zygmunt

Sznigir Henryk

Tyszka Anna

Tyszka Marianna

Wiśniewska Irena

Antonowicz Aleksandra

Bulicz Mirosław

Chruszcz Władysław

Cicierski Stanisław

Czołhan Edward

Despot-Młodanowicz Cezary

Gimbicka Maria

Grygorowicz Jadwiga

Jabłoński Władysław

Jasiewicz Bernard

Kaszub Teresa

Knocińska Chwalimira

Koroblewski Czesław

Kosińska Ryta

Kotylak Janina

Kruk Ryszard

Lewczuk Tadeusz

Major Barbara

Margiewicz Tadeusz

Mizerski Bernard

Niebylska Maria

Pawluć Jolanta

Pawłowski Władysław

Pieczurewicz Wiesław

Pietrzykowski Aleksander

Prokudowicz Dorota

Przeworski Tadeusz

Radkiewicz Aleksandra

Roziel Jan

Sawicki Jan

Stankiewicz Witold

Szpigun Kazimierz

Wiszmarewski Stanisław

Aloszko Maria

Aloszko Zygmunt

Bartoszewicz Piotr

Chuchro Marian

Godziewski Krzysztof

Hajdukiewicz Romuald

Hryhorowicz Maria

Karpowicz Maria

Knociński Zenon

Kownas Helena

Nadolska Janina

Nowicka Antonina

Onichimowska Joanna

Ortyńska Leontyna

Piekut Edward

Samusionek Krystyna

Sidorkiewicz Leonarda

Szałucha Bazyli

Zwierzańska Maria

Biały Stanisław

Bohusz Jerzy

Duda Zbigniew

Gąsiorek Janusz

Janów Renata

Jasiewicz Jan

Juralewicz Wanda

Kucharczyk Marian

Kupnicki Franciszek

Łukaszewicz Bogdan

Mazurkiewicz Adolf

Miłosz Zbigniew

Pawłowski Tadeusz

Prannik Mieczysław

Próchnicka Barbara

Sitarz Jan

Ślipko Weronika

Wasilkowski Julian

Weryszko Stanisław

Adaszkiewicz Irena

Bielak Wanda

Bom Robert

Bujnowski Tadeusz

Bulicz Teresa

Engel Jan

Fedyszyn Janina

Florianowicz Ryszard

Gawryjołek Janina

Hryniewicz Irena

Koroblewski Krzysztof

Korzeniewska Danuta

Korżel Wacław

Kowalczyk Adam

Lubecki Piotr

Łukianowicz Teresa

Mochnacki Władysław

Pilecka Lucyna

Przeworski Jan

Wojnicka Julitta

Antoszewska Maria

Bujnowska Danuta

Bulicz Felicja

Ciosek Leokadia

Czarniecka Józefa

Degórska Grażyna

Despot-Mładanowicz Ryszard

Gronowicz Narcyza

Karasiewicz Adela

Kaszub Irena

Kreft Genowefa

Krupa Irena

Nadolska Maria

Nakonieczny Eugeniusz

Narzymska Irena

Nowicki Zbigniew

Ortyńska Jarosława

Popkowski Jan

Proniewicz Leokadia

Radzik Janusz

Sokołowska Eugenia

Stankiewicz Halina

Szyklowski Henryk

Śliwka Stanisław

Urbanowicz Maria

Wróbel Bronisław

Butta Hanna

Gruźdź Mieczysława

Kacperski Antoni

Kondracka Jadwiga

Kościów Zbigniew

Kościukiewicz Stanisław

Litowczenko Tadeusz

Pisarek Julian

Połoz Józefa 

Radziszewski Bogusław

Tumiłowicz Michał

Bulicz Zofia

Buryn Henryk

Butkiewicz Jan

Dziedzic Janina

Gumienna Julia

Łukasik Stanisława

Malewska Irena

Niebylski Tadeusz

Ortyńska Anna

Parastiuk Wanda

Sokołowska Franciszka

Stekiel Krystyna

Strybuć Jan

Tumiłowicz Wanda

Wojtczak Marcin

Wróbel Weronika

Antoszewski Henryk

Buniak Aleksander

Chuchro Janina

Downar-Zapolski Czesław

Dziedziczko Andrzej

Fleszar Zofia

Hildebrandt Krystyna

Kasperowicz Teresa

Kaszub Krystyna

Kościukiewicz Witold

Lewandowski Jerzy

Nawrot Ryszard

Ogarski Ryszard

Osowicz Ryszard

Pluta Krystyna

Raczkowska Scholastyka

Rymaszewska Teresa

Sawka Jan

Skirzyńska Zofia

Słotwińska Leokadia

Sokołowska Józefa

Suchecki Stanisław

Świderski Nikodem

Świergocka Teresa

Czereda Janina

Czerwiński Jan

Fleszar Jan

Grudziński Ryszard 

Grzegorek Bolesław

Hornowski Ryszard

Iwaszkiewicz Czesława

Kluczyńska Janina

Kolanowska Irena

Kowalski Tadeusz

Kucharska Halina

Margiewicz Stanisława

Matyjaszek Henryk

Nowicki Wacław

Puzinowska Leonarda

Radzik Teresa

Słonik Tadeusz

Smołkowski Czesław

Sokołowski Stanisław

Świdkiewicz Tadeusz

Wanat Krystyna

Wysocki Leopold 

Żurawowicz Karol

Absolwenci gimnazjum

Lp.

Nazwisko i imię

1

Adamczyk Patryk

2

Asiesiukiewicz Kondrad

3

Babij Kinga

4

Baczyński Oskar

5

Baran Katarzyna

6

Blask Hubert

7

Brzózka Karolina

8

Buczkowski Dominik

9

Degórska Aleksandra

10

Dolińska Liwia

11

Dziemidowicz Wiktoria

12

Falkowski Luis

13

Ferenz Klaudia

14

Guzdkiewicz Dominik

15

Hawełka Martyna

16

Idaczyk Tomasz

17

Ignaszewski Filip

18

Jagodzińska Agata

19

Jewasińska Eugenika

20

Jodłowski Denis

21

Jurys Weronika

22

Juszkiewicz Wojciech

23

Kaliciak Konrad

24

Kamiński Bartłomiej

25

Kamiński Konrad

26

Kantor Aleksandra

27

Karolczak Jakub

28

Kłysz Bartosz

29

Kroczak Jakub

30

Kryk Franciszek

31

Kuśmierczak Julia

32

Kuśmierczak Miłosz

33

Langowska Oliwia

34

Lenard Julia

35

Leśniewska Natalia

36

Libner Teresa

37

Lebiecki Mateusz

38

Łukowski Konstanty

39

Maćkowiak Oliwia

40

Maliszewska Gabriela

41

Marczak Filip

42

Mariak Błażej

43

Mielczarska Natalia

44

Misztak Mateusz

45

Mizerska Patrycja

46

Momot Wiktoria

47

Niedźwiecka Oliwia

48

Niemier Kamila

49

Nowak Dawid

50

Nowakowska Wiktoria

51

Ostrowska Oliwia

52

Papiernik Gracjan

53

Piechowiak Klaudia

54

Piekarski Kacper

55

Pluskota Jakub

56

Podhajecka Wiktoria

57

Poliński Michał

58

Proniewicz Dominika

59

Przybyła Oliwia

60

Pych Mateusz

61

Pych Wiktoria

62

Sawaryn Jakub

63

Seklecka Dominika

64

Shyrayev Pavel

65

Sierota Szymon

66

Siminiak Marta

67

Skałuba Hanna

68

Skiba Jakub

69

Soloch Krystian

70

Soppa Sara

71

Stępniak Patrycja

72

Strugała Angelika

73

Sulik Jakub

74

Szaniecki Michał

75

Szewczyk Aleksandra

76

Szczepaniak Gracjan

77

Szkoda Julia

78

Szymańska Lidia

79

Szymański Filip

80

Tarnawska Malwina

81

Tumiłowicz Dominik

82

Wawrzyniak Norbert

83

Wielobób Seweryn

84

Wielobób Wiktoria

85

Wodara Zofia

86

Wojnowski Filip

87

Wojtal Emil

88

Wójcik Adam

89

Wyrwał Szymon

90

Zagrobelny Jakub

91

Zając Oliwia

92

Zdun Weronika

93

Żywalewski Ignacy

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bober Sebastian

2

Bujnowska Oliwia

3

Bulka Karolina

4

Choina Wiktoria

5

Czaban Marlena

6

Czarnecki Wojciech

7

Depta Weronika

8

Dudzińska Olimpia

9

Gościniak Wiktoria

10

Gzowska Klaudia

11

Haba Dominik

12

Hyży Wojciech

13

Klamerus Aleksandra

14

Kowalczyk Jakub

15

Kusy Adrian

16

Łopusiewicz Żaklina

17

Maślij Jakub

18

Olszewski-Kubiak Witold

19

Radecka Patrycja

20

Romel Zuzanna

21

Suski Jakub

22

Świderska Dominika

23

Ziemniak Bartosz

24

Antczak Maja

25

Basta Patryk

26

Danicka Alicja

27

Dylewska Alicja

28

Janecki Jakub

29

Jodłowski Paweł

30

Korycki Nikodem

31

Kowalczyk Natalia

32

Kozakiewicz Martyna

33

Kulczyńska Martyna

34

Musialik Dominik

35

Ostrowska Wiktoria

36

Radkiewicz Jakub

37

Szelągowska Agata

38

Szweda Damian

39

Urbański Krystian

40

Wojtal Weronika

41

Wolańczyk Iga

42

Basta Małgorzata

43

Degórska Patrycja

44

Górska Wiktoria

45

Halicki Filip

46

Janecki Jakub

47

Jaśkowiak Nikola

48

Jurgiewicz Michał

49

Kądziela Ewa

50

Markiewicz Kamila

51

Michalska Agnieszka

52

Świdzińska Nikola

53

Teichert Eryk

54

Zielińska Agnieszka

55

Ziółkowski Miłosz

56

Żelazowska Julia

57

Żmudzińska Agata

58

Żurek Miłosz

Lp.

Nazwisko i imię

Rok otrzymania świadectwa

1

Borkowski Adrian

2016 / 2017

2

Cichowicz Agata

2016 / 2017

3

Dzieża Wanessa

2016 / 2017

4

Filipowicz Wiktoria

 2016 / 2017 

5

Frąckowiak Weronika

2016 / 2017

6

Jagła Julia

2016 / 2017

7

Kaliciak Mateusz

2016 / 2017

8

Kantor Szymon

2016 / 2017

9

Kopeć Dominika

2016 / 2017

10

Kubiak Szymon

2016 / 2017

11

Liborio Julia

2016 / 2017

12

Michalak Michał

2016 / 2017

13

Misztak Kacper

2016 / 2017

14

Mrawczak Natalia

2016 / 2017

15

Piotrowska Dominika

2016 / 2017

16

Roztocki Kamil

2016 / 2017

17

Sonda Karolina

2016 / 2017

18

Soppa Angelika

2016 / 2017

19

Wysocki Patryk

2016 / 2017

20

Zborowski Michał

2016 / 2017

21

Antoszewicz Aleksandra

2016 / 2017

22

Adamowicz Hubert

2016 / 2017

23

Buczkowska Kamila

2016 / 2017

24

Donaj Kryspin

2016 / 2017

25

Dzienckiewicz Oliwia

2016 / 2017

26

Januszewski Jakub

2016 / 2017

27

Królicki Gabriel

2016 / 2017

28

Małecki Maksym

2016 / 2017

29

Nowaczyk Agata

2016 / 2017

30

Rajchel Sandra

2016 / 2017

31

Rudziński Marcel

2016 / 2017

32

Rybowiak Oliwia 

2016 / 2017

33

Szechnicka Arkadia

2016 / 2017

34

Tomczak Natalia

2016 / 2017

35

Warzych Remigiusz

2016 / 2017

36

Żubrowska Marcela

2016 / 2017

37

Żygielewicz Dominika

2016 / 2017

38

Olejniczak Jarosław

2016 / 2017

39

Cybulska Aleksandra

2016 / 2017

40

Hyży Jakub

2016 / 2017

41

Józefowicz Lesław

2016 / 2017

42

Krzyśków Mikołaj

2016 / 2017

43

Kupczak Wiktoria

2016 / 2017

44

Łuczyńska Julia

2016 / 2017

45

Mieczkowska Julia

2016 / 2017

46

Olender Jakub

2016 / 2017

47

Orczyk Dominika

2016 / 2017

48

Rożnowski Antoni

2016 / 2017

49

Rudnicki Hubert

2016 / 2017

50

Sadowski Jan

2016 / 2017

51

Samuel Natalia

2016 / 2017

52

Sawicki Paweł

2016 / 2017

53

Stolarek Kinga

2016 / 2017

54

Ulański Łukasz

2016 / 2017

55

Wieczorek Kacper

2016 / 2017

56

Zawadzka Natalia

2016 / 2017

57

Ćwirko Anna

2016 / 2017

58

Zajączkowska Karolina

2016 / 2017

59

Dereczenik Zuzanna

2016 / 2017

60

Hen Kamila

2016 / 2017

61

Tarabasz Dominik

2016 / 2017

Lp.

Nazwisko i imię

1

Barbaszyński Damian 

2

Brzózka Katarzyna 

3

Burczyńska Klaudia

4

Dudzińska Ewelina

5

Grabowski Dominik 

6

Guzdkiewicz Honorata 

7

Gzowski Patryk

8

Gzowski Sebatian

9

Janicka Aleksandra

10

Krasocka Weronika

11

Langowski Norbert

12

Leszczyński Daniel 

13

Łagowska Alicja 

14

Michałek Kacper

15

Nowak Anna

16

Pluskota Szymon

17

Skowron Julia 

18

Walkiewicz Dominik

19

Wąsowicz Jagoda

20

Wieczorek Katarzyna

21

Wizowski Kacper

22

Wizowski Krzysztof

23

Zator Julia

24

Zieliński Michał 

25

Brzózka Klaudia

26

Downar-Zapolski Michał

27

Dziemidowicz Wiktoria

28

Fijałka Sara

29

Hyża Agata

30

Jagodziński Piotr

31

Jurkiewicz Marcel

32

Kania Kacper

33

Kantor Patryk

34

Liczycki Szymon

35

Nikodem Patryk

36

Nowicki Dominik

37

Olech Sylwester

38

Oleszczuk Nadia

39

Seklecka Wiktoria

40

Sidorkiewicz Wojciech

41

Szczepańska Aleksandra

42

Urbański Bartłomiej

43

Witkowski Kacper

44

Woroniak Katarzyna

45

Woźniak Dominika

46

Ziajka Sebastian

47

Waraksa Rafał

48

Baran Dawid

49

Danicka Oliwia 

50

Gipka Katarzyna

51

Gipka Patrycja 

52

Grabowska Dominika

53

Grauwinkel Adrian 

54

Hrycja Krzysztof

55

Janecka Adianna

56

Kazieczko Dominika

57

Kowalczyk Mateusz

58

Krok-Adamski Michał

59

Kukiełka Kacper 

60

Kwiatkowska Milena 

61

Leśkiewicz Marcel 

62

Łukaszewicz Maria

63

Maks Wojciech 

64

Malaika Bartosz

65

Olszewska Karolina 

66

Orłowski Damian

67

Roztocka Sylwia 

68

Rycerz Małgorzata

69

Samaryk Michał 

70

Siwik Hubert

71

Skowroń Dominik

72

Zeman Aleksandra

73

Żywalewski Jędrzej

Lp.

Nazwisko i imię

1

Biały Amadeusz

2

Darol Adrianna

3

Gawryś Aleksander 

4

Hen Kamil

5

Herold Klaudia

6

Jurkiewicz Bogdan 

7

Krok-Adamska Natalia 

8

Krok-Adamska Oliwia

9

Kuśmierczak Monika 

10

Kuśmierczak Rafał

11

Lipnicki Piotr 

12

Musiałowski Szymon 

13

Owadiuk Wiktor 

14

Ostolski Jakub

15

Radkiewicz Szymon

16

Rogowska Natalia 

17

Siwiński Mateusz

18

Staniszewska Marta

19

Szmitko Marta 

20

Wojnowska Kinga 

21

Żurek Dominika

22

Baranowska Oliwia 

23

Biś Karolina

24

Borowiec Jakub

25

Broż Iwona

26

Chodarwicz Mateusz 

27

Christoph Marietta 

28

Dopierała Amanada

29

Kruszczak Marlena 

30

Kucharski Piotr 

31

Majocha Sebastian

32

Musolf Paulina

33

Stefański Michał

34

Szpotan Klaudia

35

Świderska Alicja

36

Tarnawska Roksana W

37

Wanago Sandra

38

Wanago Sebastian

39

Wieliczko Bartłomiej

40

Bzoma Natalia

41

Czak Wojciech

42

Dzienskiewicz Gabriel 

43

Gaworek Izabela

44

Grabowski Kacper 

45

Gronostaj Klaudia

46

Jakubczak Sebastian 

47

Jodłowska Karolina 

48

Kasprzak Eliza 

49

Kędzia Magdalena

50

Konopko Magdalena 

51

Leszczyńska Martyna 

52

Masło Tomasz

53

Mieczkowski Filip 

54

Olejniczak Norbert 

55

Papiernik Iga

56

Piekarska Nikola 

57

Praisner Katarzyna

58

Pych Laura 

59

Rajchel Patryk 

60

Wawrzyniak Patrycja 

61

Wieczorek Martyna 

62

Witkowska Dominika 

63

Wolańczyk Agata

64

Wójt Marta 

Lp.

Nazwisko i imię

1

Berkeszczuk Anna

2

Boboryko Katarzyna

3

Borkowska Iga

4

Cudyk Sandra 

5

Czak Michał 

6

Daniecki Daniel 

7

Graczyk Paulina 

8

Gzowska Amanda 

9

Janiak Michalina 

10

Kruszczak Kamila

11

Kuźniar Maciej

12

Łagowski Jakub 

13

Niemier Patrycja

14

Pawlak Klaudia

15

Płaza Łukasz 

16

Samuel Jakub

17

Szram Klaudia 

18

Urlik Krystian

19

Wizowski Oskar 

20

Woźniak Andrzej 

21

Zahariev Patryk

22

Zborowski Wiktor 

23

Barbaszyńska Monika

24

Buczkowska Kinga

25

Danicka Adrianna

26

Gębala Kacper

27

Janicki Bartłomiej

28

Jankiewicz Damian

29

Jaroszonek Paulina

30

Kłos Dominik

31

Markowska Daria

32

Mieczkowska Martyna

33

Mielczarek Anna

34

Nowak Kamila

35

Olszewski Maciej

36

Preisner Ewelina

37

Statkiewicz Michał

38

Szewczyńska Paulina

39

Szmitko Kacper

40

Szwankowska Aleksandra

41

Świderski Karol

42

Wójcik Damian

43

Baranowski Rafał

44

Basta Anna 

45

Dudziński Hubert

46

Hrycaj Maciej 

47

Hylak Błażej 

48

Kopeć Hubert 

49

Kozior Beata

50

Kozłowski Adam

51

Musur Patrycja

52

Pilarska Izabela

53

Proniewicz Karolina

54

Radkiewicz Marcin 

55

Słowik Kamil

56

Szykanowski Patryk

57

Tomczak Michał 

58

Zaporowska Aleksandra

59

Borowski Juliusz

60

Sadowski Jakub

61

Gęgotek Paulina 

Lp.

Nazwisko i imię

1

Borkowski Borys

2

Chodarewicz Ewa

3

Chomicz Aleksandra

4

Czernik Aleksandra

5

Gorzelak Daria

6

Gralikowska Katarzyna

7

Horbatowska Małgorzata

8

Jarzębski Damian

9

Kamińska Patrycja

10

Kowalczyk Małgorzata

11

Kozłowski Maciej

12

Maścianica Karolina

13

Milik Izabela

14

Nastulska Karolina

15

Rudy Michał

16

Sadowska Monika

17

Sawaryn Oskar

18

Sieczkowski Paweł

19

Sońda Adrian

20

Świercz Marta

21

Wąsowicz Maja

22

Wiącek Karolina

23

Witkowska Aldona

24

Zawadzka Aleksandra

25

Zazulak Sandra

26

Andrzejewski Maciej

27

Białach Ewelina

28

Bocheński Karol

29

Borowska Natalia

30

Cegłowski Dawid

31

Choina Weronika

32

Ćwirko Magdalena

33

Deptuch Konrad

34

Deptuch Paweł

35

Dymińska Martyna

36

Dziemidowicz Damian

37

Figacz Anna

38

Filipowicz Kinga

39

Kozar Mateusz

40

Leszczyński Dawid

41

Piekarski Jakub

42

Pych Anna

43

Roztocka Klaudia

44

Skiba Klaudia

45

Słupczyński Patryk

46

Sobieraj Anna

47

Taracha Bartosz

48

Tatol Sławomir

49

Teichert Radosław

50

Wilimber Patryk

51

Burdziński Przemysław

52

Cichoń Patryk

53

Frąckowiak Grzegorz

54

Huczko Kinga

55

Janowski Paweł

56

Jodłowska Paulina

57

Kruszczak Filip

58

Kulik Jacek

59

Majewska Angelika

60

Maliszewski Krystian

61

Milewski Jakub

62

Nester Paulina

63

Nykiel Kacper

64

Olszewski Tomasz

65

Sieczkowska Elżbieta

66

Słabęcka Katarzyna

67

Wodara Przemysław

68

Wójcik Monika

69

Zieliński Piotr

70

Zimna Marta

71

Żywicki Mateusz

72

Wojnowska Malwina

73

Toporek Katarzyna

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bęben Hubert

2

Borowski Michał

3

Chrzan Katarzyna

4

Didyk Jakub

5

Głowaczewska Katarzyna

6

Janiak Paweł

7

Korda Justyna

8

Korda Paulina

9

Liczycka Katarzyna

10

Pietuszko Daniel

11

Prałat Iwona

12

Rudnicka Karolina

13

Sadowski Antoni

14

Strzelecki Andrzej

15

Urbanek Patrycja

16

Kamińska Kinga

17

Dorniak Justyna

18

Urlik Karolina

19

Radkiewicz Szymon

20

Agaciński Kamil

21

Sierota Patryk

22

Cybulski Paweł

23

Hewner Jan

24

Idaczyk Elżbieta

25

Jarosik Aleksander

26

Jarzębski Arkadiusz

27

Kaliciak Karolina

28

Klamecka Karolina

29

Kusa Klaudia

30

Mielczarek Sandra

31

Nowakowska Pamela

32

Olszewska-Kubiak Julia

33

Piekarska Katarzyna

34

Pociecha Krzysztof 

35

Rymarski Szymon

36

Wieliczko Jarosław

37

Barańczuk Jakub

38

Hus Kacper

39

Pondel Dawid

40

Pych Rafał

41

Witenberg Filip

42

Zieliński Mateusz

43

Antoszewska Arleta

44

Biała Monika

45

Białko Agata

46

Bogdanowicz Adrianna

47

Choina Błażej

48

Ciszek Martyna

49

Danicka Joanna

50

Dylewski Damian

51

Grauwinkel Monika

52

Gzowska Paulina

53

Hyży Łukasz

54

Kałużniak Rafał

55

Kowalewski Kacper

56

Marciniak Damian

57

Michałek Szymon

58

Owadiuk Leszek

59

Popławski Dominik

60

Pronin Karol

61

Sieczkowska Aleksandra

62

Kozłowski Dawid

63

Stawujak Marlena

64

Szpotan Honorata

65

Szpotan Izabela

66

Śliwka Adrian

67

Świerczek Natalia

68

Wieczorek Małgorzata

69

Żelek Dawid

70

Grabowski Daniel

71

Mazurek Joanna

72

Kopania Aleksandra

73

Graczyk Dawid

Lp.

Nazwisko i imię

1

Andrejczuk Rafał

2

Jastrzębski Hubert

3

Kowalewski Bartosz

4

Krynicki Mateusz

5

Łopusiewicz Cyprian

6

Małycha Karolina

7

Nawrot Daniel

8

Radkiewicz Małgorzata

9

Stępniak Oskar

10

Świderski Kamil

11

Świderski Piotr

12

Zakrzewski Wojciech

13

Stażyński Mateusz

14

Adamowicz Mikołaj

15

Białko Jakub

16

Cały Radosław

17

Ćwirko Izabela

18

Fiłonowicz Mateusz

19

Gawryś Szymon

20

Hyża Joanna

21

Komejsza Piotr

22

Kudla Anna

23

Ludwiczyński Łukasz

24

Olesek Kacper

25

Piórkowska Aleksandra

26

Rozkoszyński Dawid

27

Słowik Szymon

28

Stolarek Patrycja

29

Tuna Maciej

30

Wróblewska Magdalena

31

Wrąbel Ewelina

32

Biłeńczuk Paweł

33

Bogdziewicz Patryk

34

Bojko Mateusz

35

Chanas Patryk

36

Dorniak Michał

37

Jodłowska Joanna

38

Kindrat Marta

39

Komarski Szymon

40

Kupczak Magdalena

41

Ogrodowczyk Damian

42

Simianyszyn Kamila

43

Wolańczyk Adrian

44

Zdun Adrianna

45

Bieniarz Dominika

46

Bułygo Paulina

47

Brzózka Paweł

48

Czaban Przemysław

49

Grabowska Patrycja

50

Grabowski Adrian

51

Kaczmarzyk Kamila

52

Krasocki Bartosz

53

Kroczak Karolina

54

Meronk Inga

55

Nowaczyk Karolina

56

Stencel Sławomir

57

Stęszewski Wojciech

58

Wrąbel Tomasz

59

Chabowski Piotr

60

Sobierajski Dawid

61

Toporek Michał

62

Fink Julia

63

Krakowiak Kacper

64

Głowaczewska Patrycja

65

Nykiel Magdalena

Lp.

Nazwisko i imię

1

Adamski Sławomir

2

Czaban Wojciech

3

Czaplewska Bernadeta

4

Grabarek Joanna

5

Januszewski Szymon

6

Kliem Katarzyna

7

Kowalewska Klaudia

8

Krakowiak Patryk

9

Marchewka Magdalena

10

Mieleszko Oliwia

11

Pluciński Mateusz

12

Sackiewicz Ewa

13

Safin Piotr

14

Słabęcki Paweł

15

Smalec Magdalena

16

Stróżczyk Katarzyna

17

Szechnicki Oskar

18

Szymański Piotr

19

Wieliczko Mateusz

20

Wiśniewska Barbara

21

Cichowicz Paulina

22

Damian Amanda

23

Gaworek Radosław

24

Jodłowska Monika

25

Karolkiewicz Aleksandra

26

Kornowicz Iwona

27

Kowalewska Aleksandra

28

Krasocka Hanna

29

Kuśmierczak Edyta

30

Nester Łukasz

31

Nester Michał

32

Nowak Arkadiusz

33

Pronin Andrzej

34

Rodziewicz Kamil

35

Sawa Filip

36

Sawicka Joanna

37

Sidorkiewicz Martyna

38

Szmitko Przemysław

39

Wróblewski Sebastian

40

Babij Gabriela

41

Białach Daniel

42

Duzinkiewicz Patryk

43

Górowski Kamil

44

Hen Dawid

45

Huczko Paulina

46

Jachnik Magdalena

47

Jędzejewski Mateusz

48

Kidula Iga

49

Kliszczak Wojciech

50

Kukurowski Norbert

51

Kusztelak Wojciech

52

Lamorski Przemysław

53

Leszczyński Wojciech

54

Mech Kinga

55

Michalska Aleksandra

56

Pawęska Damian

57

Polińska Karolina

58

Poliński Karol

59

Stęszewska Martyna

60

Szram Monika

61

Winiarczyk Piotr

62

Bakalarz Katarzyna

63

Berkeszczuk Karolina

64

Broż Natalia

65

Czarniecki Marek

66

Grauwinkel Sandra

67

Hawełka Klaudia

68

Ignatowski Paweł

69

Karbowski Michał

70

Królicki Tomasz

71

Larek Nina

72

Maścianica Kacper

73

Nowak Aleksandra

74

Piątek Damian

75

Popławski Jacek

76

Rycerz Monika

77

Rycerz Natalia

78

Rzeszutek Marek

79

Wawrzyniak Paulina

80

Zborowska Magdalena

81

Zjawiński Jarosław

82

Radzimski Zbigniew

Lp.

Nazwisko i imię

1

Asiusikiewicz Karolina

2

Christoph Nico

3

Dach Marcelina 

4

Drożdż Agata

5

Gralikowski Karol

6

Kazieczko Łukasz

7

Konieczny Cezary 

8

Kotzbach Patryk

9

Melonek Magdalena

10

Parysek Joanna

11

Pietrzykowska Daniela 

12

Radkiewicz Marta

13

Sauś Alicja 

14

Socha Michał

15

Suski Mateusz

16

Wieliczko Agnieszka 

17

Witkowska Małgorzata 

18

Zatorska Paulina 

19

Bułygo Justyna

20

Choina Katarzyna 

21

Dorniak Martyna

22

Dziembakowski Dawid 

23

Grudziński Mateusz

24

Iwan Anna

25

Kozior Magdalena

26

Kozłowska Anita

27

Krynicka Julita

28

Leszczyński Bartosz 

29

Mistrzak Tomasz

30

Nowakowski Bartosz 

31

Nykiel Damian

32

Przybył Marta

33

Rymarska Izabela 

34

Tomaszewski Mateusz 

35

Tomczak Rafał

36

Bieniarz Cyprian

37

Broż Sandra

38

Chrebor Natalia

39

Gapiński Łukasz 

40

Kowalczyk Krzysztof

41

Pawęska Patrycja

42

Piasecki Wojciech

43

Piekut Madej 

44

Polowczyk Hubert 

45

Sieczkowska Bożena 

46

Sieczkowski Kamil

47

Siwik Paulina 

48

Sońda Julita 

49

Śliwka Paulina 

50

Urlik Joanna

51

Warszewska Barbara 

52

Warszewski Radosław 

53

Barbaszyński Wiktor

54

Chomicz Ewa

55

Chrul Kacper

56

Fiłonowicz Bartosz

57

Giniel Agnieszka

58

Gościniak Jakub

59

Jarzyk Tomasz

60

Kantor Joanna

61

Krasocki Konrad

62

Matwiejczyk Dawid

63

Orczyk Natalia

64

Rzeszutek Magdalena

65

Szawelska Katarzyna

66

Wawrzała Sylwia

67

Szepiet Daniel

68

Korda Dorota

69

Wojciechowska Paula

70

Graczyk Rafał

71

Chrzan Łukasz

Lp.

Nazwisko i imię

1

Binkiewicz Jacek

2

Błaszczykiewicz Sonia

3

Czaplewska Katarzyna

4

Didyk Paulina

5

Dudzis Konrad

6

Dunajewska Małgorzata

7

Giniel Daniel

8

Górski Maciej

9

Grauwinkiel Amanda

10

Kidula Bartosz

11

Kiewra Paweł

12

Łajło Lucjan

13

Maryniec Karolina

14

Nowakowska Paulina

15

Pawlak Dariusz

16

Pronin Agata

17

Pych Marcin

18

Roztocka Paulina

19

Sidorowicz Katarzyna

20

Sidorowicz Paweł

21

Staniszewska Anna

22

Szeptun Martyna

23

Wardęga Bartosz

24

Wesołowska Iwona

25

Zagrobelny Jarosław

26

Banaszak Agata

27

Banaszkiewicz Piotr

28

Błaziński Philip

29

Gorsiak Agnieszka

30

Gronowska Joanna

31

Grudziński Krzysztof

32

Jarosik Agnieszka

33

Kazimierczak Bożena

34

Kazimierczak Katarzyna

35

Kolano Anna

36

Krowicki Dariusz

37

Lesiak Ewa

38

Mańkowska Paulina

39

Miąc Łukasz

40

Niemczyk Sebastian

41

Piaskowski Dawid

42

Radkiewicz Michał

43

Roszak Olimpia

44

Rozkoszyński Damian

45

Suski Ariel

46

Turek Marta

47

Walczak Filip

48

Baldys Marcin

49

Czerwiński Michał

50

Didyk Adam

51

Dopierała Mateusz

52

Grzyb Paweł

53

Kalińska Angelika

54

Karolkiewicz Marcin

55

Kozior Paulina

56

Kozyra Krzysztof

57

Kulik Joanna

58

Markowski Jarosław

59

Michałek Agnieszka

60

Paluta Krzysztof

61

Plachimowicz Karolina

62

Radkiewicz Paulina

63

Roszak Agata

64

Ruda Agnieszka

65

Stachowiak Kajetan

66

Wiącek Kinga

67

Witenberg Paweł

68

Wróbel Karolina

69

Wojnowska Angelika

70

Żebrowska Kasandra

71

Bęben Krystian

72

Bielecka Roksana

73

Bobrowicz Aleksandra

74

Cichowicz Katarzyna

75

Kurzyna Hubert

76

Lebiecki Dawid

77

Łatka Eliza

78

Łotowski Maciej

79

Mieleszko Oskar

80

Miańkowa Marianna

81

Prałat Katarzyna

82

Przybył Anna

83

Rodziewicz Dorota

84

Rybak Patryk

85

Rzeszutek Magdalena

86

Wizowska Aleksandra

87

Zawadzki Krzysztof

88

Zomer Beata

89

Karolewski Dariusz

90

Kopeć Przemysław

91

Baturo Mateusz

92

Deptuch Marzena

93

Gidek Katarzyna

94

Gronostaj Karolina

95

Gzowski Mariusz

96

Kachel Małgorzta

97

Kudla Alicja

98

Makaś Amanda

99

Mikulski Marek

100

Musiałowski Kamil

101

Muszyński Piotr

102

Pietruszyńska Monika

103

Sieczkowska Patrycja

104

Sieczkowska Paulina

105

Świderski Paweł

106

Timoszenko Dmitrij

107

Trompa Monika

108

Szelczyński Grzegorz

109

Orczyk Daria

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cicha Urszula

2

Ciesielska Ewelina

3

Deptuch Iwona

4

Grabowska Patrycja

5

Huczko Kacper

6

Hylak Klaudia

7

Hylak Patrycja

8

Idaczyk Aleksandra

9

Jastrząb Dominika

10

Jegier Joanna

11

Jegier Magdalena

12

Jodłowska Roksana

13

Kasik Bartosz

14

Kordek Marta

15

Kowalewska Katarzyna

16

Kubiś Mateusz

17

Libner Katarzyna

18

Nadolna Ewelina

19

Owsiana Karolina

20

Rubacha Michał

21

Sadowska Joanna

22

Skiba Krzysztof

23

Skrzyniarz Karol

24

Słowiński Wojciech

25

Sobczak Łukasz

26

Stonoga Małgorzata

27

Stróżczyk Aleksandra

28

Szulc Sonia

29

Trojanowska Anna

30

Tyburek Piotr

31

Weryk Ewelina

32

Wilgucka Agnieszka

33

Wróbel Patrycja

34

Wysokińska Agnieszka

35

Wysokiński Krzysztof

36

Wysokiński Mariusz

37

Żywicki Patryk

38

Jędrzejko Grzegorz

39

Boruszczak Paweł

40

Kliszczak Natalia

41

Łajło Kacper

42

Maziarz Patrycja

43

Karaśkiewicz Katarzyna

44

Janicki Michał

45

Janicka Agata

Lp.

Nazwisko i imię

1

Baturo Aleksandra

2

Stankiewicz Natalia

3

Basior Mateusz

4

Broż Martyna

5

Chodarewicz Katarzyna

6

Chrebor Dominik

7

Czak Ewa

8

Filipowicz Karolina

9

Gzowska Wioletta

10

Januszewska Paulina

11

Jastrząb Wojciech

12

Kiewra Monika 

13

Kołodziejczak Paweł

14

Komarski Radosław

15

Mejza Piotr

16

Nowak Adrian

17

Nowakowska Aleksandra

18

Suska Marta

19

Szewczyński Mateusz

20

Szewczyński Michał

21

Urlik Przemysław

22

Woś Igor

23

Żuk Szymon

24

Adamski Michał

25

Ciechanowicz Michał

26

Dobrowolski Damian

27

Gorsiak Krzysztof

28

Goszczyk Małgorzata

29

Grabowski Kamil

30

Kozłowska Karolina

31

Krakowiak Krystian

32

Musztyfaga Kamil

33

Nawrot Tomasz

34

Parszyk Jonatan

35

Popkowski Adam

36

Rochmińska Ewelina

37

Siwik Aleksandra

38

Stonoga Katarzyna

39

Suska Joanna

40

Suski Jarosław

41

Trompa Przemysław

42

Wójcik Karolina

43

Zalewski Karol

44

Baranowski Karol

45

Codogni Damian

46

Czerenkiewicz Magdalena

47

Durlej Radosław

48

Dymiński Artur

49

Gaworek Rafał

50

Grauwinkel Roksana

51

Gruca Bartłomiej

52

Jaśkiewicz Marta

53

Krokosz Tomasz

54

Nędzarek Agata

55

Orczyk Martin

56

Pronin Justyna

57

Spurgiasz Piotr

58

Totośko Tomasz

59

Ustrycka Natalia

60

Woroszkiewicz Szymon

61

Ziombra Monika

62

Dach Mikołaj

63

Gębala Katarzyna

64

Judasz Weronika

65

Kryk Celina

66

Kubiś Wioletta

67

Krynicka Joanna

68

Lange Kinga

69

Mielczarek Luiza

70

Nowak Joanna

71

Ogarska Alicja

72

Pawłowska Paulina

73

Pietuszko Jessica

74

Ratowt Paulina

75

Rycerz Kamil

76

Skałuba Natalia

77

Sosnowski Mateusz

78

Stefańska Karolina

79

Stępniak Sandra

80

Szeptun Jakub

81

Świderska Magdalena

82

Topczewska Aleksandra

83

Zimna Urszula

84

Zając Michał

85

Walczak Martin

86

Woźniak Zofia

87

Rutkowski Kamil

88

Osiński Krystian

89

Bonter Oliwia

90

Wysokińska Katarzyna

91

Halicki Bartosz

92

Halicki Dominik

Lp.

Nazwisko i imię

1

Musur Marlena

2

Przybylski Sylwester

3

Jodłowski Daniel

4

Broż Anna

5

Bednarczyk Agnieszka

6

Bułygo Maciej

7

Durejko Bogusława

8

Dzieża Kamil

9

Filipowicz Rita

10

Gruca Michał

11

Hus Kamil

12

Idaczyk Marcin

13

Janicka Agata

14

Jodłowski Łukasz

15

Kowalewski Patryk

16

Kusztelak Łukasz

17

Michałek Emil

18

Norek Elżbieta

19

Oleszczuk Agata

20

Pałubiak Karolina

21

Plachimowicz Julita

22

Popiel Anna

23

Przybojewski Marcin

24

Rudzka Natalia

25

Rycerz Michał

26

Toporek Piotr

27

Biłeńczuk Agata

28

Grycan Bartosz

29

Huczko Agata

30

Jędrowski Adam

31

Jurak Dawid

32

Kozakiewicz Michał

33

Krasocki Tomasz

34

Kruszczak Iwona

35

Matkowski Kajetan

36

Mejza Mateusz

37

Satanowska Sylwia

38

Sawaryn Karol

39

Skałuba Karol

40

Słupczyńska Joanna

41

Stęszewski Jakub

42

Tomczak Natalia

43

Typrowicz Remigiusz

44

Białach Klaudia

45

Błażewicz Anna

46

Chanas Anita

47

Choina Mariusz

48

Cichowicz Mateusz

49

Grabowski Damian

50

Gronowski Damian

51

Humbla Radomir

52

Kozłowska Kamila

53

Krynicki Łukasz

54

Lamorska Patrycja

55

Modzelewska Pola

56

Owsiany Michał

57

Płatek Mateusz

58

Radkiewicz Małgorzata

59

Radkiewicz Maciej

60

Sassek Tomasz

61

Soloch Łukasz

62

Wizowska Magdalena

63

Zerek Marcin

64

Antoszewicz Sara

65

Borowski Dariusz

66

Didyk Marcin

67

Gryczko Jarosław

68

Jędrzejko Arkadiusz

69

Kantor Dorota

70

Kołosza Joanna

71

Kosińska Małgorzata

72

Ławońska Joanna

73

Momot Daniel

74

Nowicka Sandra

75

Pietruszyńska Karolina

76

Ratkiewicz Wojciech

77

Wizowska Małgorzata

78

Wróbel Natalia

79

Ziółkowska Marta

80

Żelek Natalia

81

Błażewicz Arnold

82

Janas Agata

83

Komarska Paulina

84

Kozdraś Urszula

85

Kozior Rafał

86

Kozyra Paweł

87

Kubzdyl Magdalena

88

Kucza Joanna

89

Michniewicz Mateusz

90

Ostaszewska Magdalena

91

Piekarski Damian

92

Piekarski Maciej

93

Radkiewicz Przemysław

94

Sidorowicz Monika

95

Sieracka Synita

96

Stróżyk Adrian

97

Tumiłowicz Sylwia

98

Wilińska Alekandra

99

Janicka Karolina

100

Zygmańska Katarzyna

101

Zakrzewska Dorota

102

Berkeszczuk Aleksandra

103

Suska Joanna

104

Sokołowa Alina

Lp.

Nazwisko i imię

1

Czerwienka Jowita

2

Drożdż Michał

3

Galica Anna

4

Goszczyk Karolina

5

Grabarek Joanna

6

Grauwinkel Daria

7

Grudzińska Danuta

8

Humbla Kamila

9

Jachnik Marlena

10

Karolczak Paulina

11

Kiewra Adam

12

Komar Krzysztof

13

Kozłowska Anna

14

Nowak Konrad

15

Nowakowska Kamila

16

Piech Irmina

17

Piekut Mateusz

18

Piwowarczyk Wojciech

19

Polowczyk Piotr

20

Słowik Adam

21

Skrzyniarz Paulina

22

Spurgiasz Justyna

23

Urbańska Magdalena

24

Walkowska Dorota

25

Wieczór Andrzej

26

Woś Aleksandra

27

Żebrowski Adrian

28

Agacińska Karolina

29

Biłeńczuk Katarzyna

30

Chanas Dawid 

31

Didyk Grzegorz

32

Dorniak Andrzej

33

Fukiewicz Damian

34

Greczuk Kacper

35

Dzieża Dawid

36

Hatys Aleksandra

37

Kasik Adrian

38

Krzyżanowska Paulina

39

Matkowska Miłosława

40

Mazur Paweł

41

Mrozińska Karolina

42

Osiewak Alicja

43

Owsiana Ewelina

44

Pikulska Agata

45

Pilarski Adam

46

Rudnicka Sylwia

47

Sassek Łukasz

48

Szczepaniak Rafał

49

Zielińska Marlena

50

Andrzejewska Magdalena

51

Banach Adam

52

Błażewicz Monika

53

Ciechanowicz Anna

54

Januchowska Dorota

55

Jasiński Jacek

56

Karaśkiewicz Katarzyna

57

Krok-Adamski Krzysztof

58

Karaśkiewicz Agata 

59

Marciniak Katarzyna

60

Michałek Szczepan

61

Mikulski Michał

62

Norek Joanna

63

Oleszczuk Hubert

64

Paszkowska Joanna

65

Piasecka Małgorzata

66

Piróg Marcin

67

Słupczyński Rafał

68

Startek Bartosz

69

Suchecki Grzegorz

70

Szymańska Ewelina

71

Tyburek Marcin

72

Witkowska Katarzyna

73

Włodarczyk Agata

74

Woźniak Justyna

75

Wróbel Joanna

76

Andrejczuk Hubert

77

Cichowicz Natalia

78

Depczyńska Natalia

79

Deptuch Justyna

80

Derejsabicz Agnieszka

81

Hlebik Ewelina

82

Konieczna Sylwia

83

Kordek Mariusz

84

Niemczyk Anna

85

Ratowt Radosław

86

Sawa Hubert

87

Skowroń Katarzyna

88

Szewczyński Maciej

89

Trojanowski Michał

90

Wiśniewska Anna 

91

Wolańczyk Mateusz

92

Ziombra Przemysław

93

Zomer Anna

94

Januszewski Kamil

95

Kuśnierz Przemysław

96

Frąszczak Blanka

97

Terka Mateusz

Lp.

Nazwisko i imię

1

Dziemidowicz Arkadiusz

2

Filipiak Małgorzata

3

Janas Natalia

4

Janicki Paweł

5

Laszczak Aleksandra

6

Libner Agnieszka

7

Logdańska Katarzyna

8

Miśta Maciej

9

Piaskowski Grzegorz

10

Rybak Marlena

11

Rybak Mateusz

12

Stażyński Marcin

13

Świdzińska Iwona

14

Tomczak Anna

15

Weryk Marta

16

Wojtyczko Olimpia

17

Baturewicz Beata

18

Baturo Ewelina

19

Cudyk Hubert

20

Downar Artur

21

Gapiński Wojciech

22

Horbatowski Marcin

23

Hylak Marcin

24

Iwan Joanna

25

Iwan Kamil

26

Kramarzewska Anna

27

Kupczyk Paulina

28

Łęczycki Mariusz

29

Pych Krzysztof

30

Rytter Piotr

31

Tworkowska Alicja

32

Walków Aleksandra

33

Wawrzała Łukasz

34

Zając Anna

35

Groszek Paulina

36

Antonik Mateusz

37

Chabowski Paweł

38

Chrul Bartosz

39

Długosz Justyna

40

Górska Natalia

41

Grudzińska Karolina

42

Jurak Martyna

43

Kantor Daria

44

Kołosza Bartłomiej

45

Krzyżanowski Mateusz

46

Łajło Filip

47

Mróz Joanna

48

Piotrowska Kinga

49

Sawicki Wojciech

50

Staniszewski Krzysztof

51

Stelmach Natalia

52

Szafran Mirosław

53

Sznigir Michał

54

Wieliczko Renata

55

Zakrzewski Adam

56

Żmuda Krzysztof

57

Marciniak Łukasz

58

Barbaszyński Piotr

59

Berkeszczuk Patrycja

60

Codogni Malwina

61

Fleszar Mariusz

62

Halicki Maciej

63

Hewner Grzegorz

64

Idaczyk Anna

65

Jachnik Natalia

66

Kamińska Jolanta

67

Kozłowski Adam

68

Kuśmierczak Natalia

69

Mejza Małgorzata

70

Osiewak Anna

71

Pronin Mieczysław

72

Rodziewicz Wojciech

73

Serba Marcin

74

Stankiewicz Dawid

75

Szostak Łukasz

76

Toporek Łukasz

77

Totośko Izabela

78

Wnuk Bartosz

79

Wojnowska Joanna

80

Żuk Przemysław

81

Białach Aneta

82

Cieślak Bernadetta

83

Frąszczak Tomasz

84

Huczko Justyna

85

Jankowski Grzegorz

86

Klajnerok Piotr

87

Kudla Iwona

88

Ludwiczak Iwona

89

Praizner Michalina

90

Ratkiewicz Michał

91

Richert Eliza

92

Soloch Dawid

93

Szulczewski Michał

94

Świdzińska Alicja

95

Tatol Barbara

96

Tomczak Tomasz

97

Wołkonowska Beata

98

Wójt Jarosław

99

Zawadzki Bartłomiej

100

Bakalarz Anna

101

Baldys Karolina

102

Didyk Dorota

103

Filewicz Grzegorz

104

Górecka Justyna

105

Horbatowski Jakub

106

Joć Marcin

107

Kamiński Michał

108

Kałużniak Robert

109

Kuźnicz Piotr

110

Kurcewicz Paweł

111

Niemier Dorota

112

Nędzarek Paulina

113

Pucek Paulina

114

Pietuszko Kamil

115

Richert Kamila

116

Sobczak Piotr

117

Skrzyszewska Joanna

118

Szeptun Piotr

119

Sztabiński Wojciech

120

Trojan Michał

121

Wysokiński Bartosz

122

Ziombra Łukasz

123

Żywicki Piotr

Lp.

Nazwisko i imię

1

Antoniak Paweł

2

Borowiak Joanna 

3

Ciesielski Kamil

4

Duda Bartosz

5

Dudzińska Natalia 

6

Gronostaj Paulina

7

Jach Justyna 

8

Januchowski Marcin

9

Karpuk Marcin

10

Kasik Karolina

11

Kowalski Marcin

12

Libner Sebastian

13

Logdański Bartłomiej

14

Mikołajczak Róża

15

Paszkowski Paweł

16

Pyrgiel Justyna

17

Raszewski Łukasz

18

Socha Grzegorz

19

Szafran Daniel

20

Szybak Anna

21

Tumiłowicz Karolina

22

Utracki Damian

23

Weryk Łukasz

24

Wesołowska Małgorzata

25

Wieliczko Kamila

26

Woś Michał

27

Zaporowska Natalia

28

Zomer Barbara

29

Broż Katarzyna

30

Dunajewska Natalia

31

Gąsiecki Sławomir

32

Jaśkiewicz Kamila

33

Kamiński Arkadiusz

34

Kantor Anna 

35

Kowalski Krystian

36

Łozdowski Kamil

37

Ostafiejczuk Jarosław

38

Paszkowska Anna

39

Płatek Liliana

40

Pruś Emil

41

Przeklas Monika

42

Wojciechowska Agnieszka

43

Zerek Katarzyna

44

Baldys Michał

45

Deptuch Dawid 

46

Grabowska Magdalena

47

Halicki Mateusz

48

Komarska Kamila

50

Krok-Adamski Łukasz

51

Lewandowski Paweł

52

Momot Dominika

53

Najder Dominika

54

Norek Aleksandra

55

Pakuła Łukasz

56

Parszywka Piotr

57

Piszczyk Karol

58

Pych Przemysław

59

Richert Joanna

60

Romańska Justyna

61

Sobotta Tomasz

62

Sularz Paweł

63

Świderski Damian

64

Tepler Łukasz

65

Totośko Agnieszka

66

Zator Mateusz

67

Andrzejewski Marcin

68

Barbaszyński Łukasz

69

Biłeńczuk Magdalena

70

Felkel Zbigniew

71

Garczyk Aleksandra

72

Graczyk Magdalena

73

Gruca Jakub

74

Grygierczyk Aleksandra

75

Hajducki Mateusz

76

Hołownia Beata

77

Klorek Aleksandra

78

Kordek Anna

79

Ławrynowicz Arkadiusz

80

Michniewicz Kamil

81

Minta Justyna 

82

Orłowska Jowita

83

Plachimowicz Tomasz

84

Rudzki Kacper

85

Sosnowska Martyna 

86

Szymańska Magdalena

87

Wiśniewski Łukasz

88

Zalewska Jolanta

89

Zawadzka Alicja

90

Agaciński Paweł

91

Brzostek Jolanta

92

Czerniecka Alicja

93

Głowaczewski Damian

94

Grasza Paweł

95

Hlebik Joanna

96

Horbatowski Grzegorz

97

Kowalewski Janusz

98

Kozinoga Adam

99

Krasocki Remigiusz

100

Kuźmiński Lech

101

Lange Anna

102

Ludwiczak Dariusz

103

Mikulski Marek

104

Mistrzak Anna

105

Orłowska Małgorzata

106

Papież Agata

107

Podlasiak Damian

108

Przykota Kamil

109

Staniszewski Marcin

110

Topczewska Agnieszka

111

Trojan Dariusz

112

Wizowska Sylwia

113

Wróbel Agata

114

Ziemniak Kamil

115

Żywicki Sebastian

Absolwenci szkoły podstawowej

Lp

NAZWISKO

IMIĘ

1

Andrejczuk 

Malwina

2

Cała 

Aleksandra

3

Gąsiecka

Wiktoria

4

Iwanicki

Mateusz

5

Judasz

Julia

6

Kloc

Aleksandra

7

Lenkiewicz

Konrad

8

Meronk

Cezary

9

Miąc

Gerard

10

Michalak

Konrad

11

Nazwalska

Martyna

12

Proniewicz

Martyna

13

Riabokobylenko

Kristina

14

Siminiak

Paweł

15

Stadnik

Kinga

16

Świerczek

Zofia

17

Zieliński

Marcel

18

Degórski

Jan

19

Graczyk

Bartosz

20

Graczyk

Marcin

21

Gzowska

Aleksandra

22

Hewner

Dawid

23

Janicki

Aleks 

24

Janik

Jakub

25

Judasz

Marcel

26

Kamińska

Julia

27

Kamiński

Mateusz

28

Kobuszewski

Filip

29

Kowalczyk

Kinga

30

Kraszewska

Wiktoria

31

Leśniewska

Izabela

32

Litomski

Bartosz

33

Mużył

Weronika

34

Nowakowski

Adam

35

Palarz

Karina

36

Pawelski

Kacper

37

Samoraj

Aleksander

38

Weychan

Dawid

39

Wrąbel

Aleksandra

40

Zieliński

Dominik

41

Biała

Martyna

42

Buczkowska

Wiktoria

43

Figacz

Andrzej

44

Foltyn

Julia

45

Gruca

Szymon

46

Grunos

Hanna

47

Iwan

Hubert

48

Kort

Michał

49

Krok-Adamski

Daniel

50

Litomski

Łukasz

51

Marczuk

Maksymilian

52

Nowakowska

Julia

53

Ostrowski

Mateusz

54

Pióro

Zuzanna

55

Przybylska

Klaudia

56

Pych

Alicja

57

Sawicki

Wojciech

58

Suska

Kinga

59

Tołkacz

Wiktoria

60

Uhryn

Viktoriia

61

Ziajka

Adam

Skip to content