Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

LAUREATKA I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2023

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych z biologii i języka angielskiego. Tytuł laureata z biologii zdobyła uczennica klasy VIII Ewa Gawlik, która popełniła tylko jeden błąd w zadaniach testowych. Ewa interesuje się od dawna biologią, w ubiegłym roku była finalistką tego konkursu. Kolejna czwórka uczniów: Stanisław Parysek, Aleksandra Korcz, Szymon Zawadzki i Hanna Nerko zostali finalistami konkursu biologicznego. Tak silną grupę przygotowała Pani Grażyna Dorniak, której uczniowie od lat mają sukcesy w konkursach przedmiotowych.  Ewa Gawlik nagrodę i zaświadczenie o tytule laureata odebrała z rąk Ewy Rawy – Lubuskiego Kuratora Oświaty – podczas gali w Zamku Książęcym w Żaganiu, w której uczestniczyli laureaci konkursów przedmiotowych z całego województwa lubuskiego.
Dobry wynik i tytuł finalisty z języka angielskiego zdobyła Antonina Borowiec, pracująca pod okiem Pani Joanny Binkiewicz.
Uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesów i życzymy dalszego rozwoju swoich pasji.

KONKURSY BIBLIJNE: BIBLISTA JUNIOR I MŁODY BIBLISTA

W finałach Diecezjalnych Konkursów Biblijnych: Biblista Junior i Młody Biblista, które odbyły się 20 – 21.03. 2023 r. w Pocysterskim Klasztorze w Paradyżu brali udział uczniowie naszej szkoły: Eliza Kotok, Alan Marciniak, Elżbieta Andrejczuk i Szymon Zawadzki. Największy sukces osiągnął Szymon Zawadzki, który zdobył V miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu uzyskali liczbę punktów uprawniającą ich do tytułu finalisty. Nagrody w konkursie wręczyli Ksiądz Biskup Tadeusz Lityński i Lubuska Kurator Oświaty Ewa Rawa. Całej czwórce składamy gratulacje, a opiekunom: Pani Agnieszce Korcz i Księdzu Damianowi Wierzbickiemu życzymy kolejnych sukcesów.

Ogólnopolska Olimpiada o św. Maksymilianie Kolbe

W dniu 2 marca w Zielonej Górze odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiej Olimpiady o św. Maksymilianie Kolbe. Nasi uczniowie znaleźli się na podium i awansowali do etapu centralnego:
– I miejsce Szymon Zawadzki
– II miejsce Elżbieta Andrejczuk
– III miejsce Jakub Michniewicz
Uczniów przygotował Ks. Damian Wierzbicki.
Trzymamy kciuki za naszych finalistów i liczymy, że w etapie centralnym również podium będzie należeć do Nich.

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Regulaminy i terminarz konkursów można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

link

http://ko-gorzow.edu.pl/category/rodzice-i-uczniowie/konkursy-olimpiady-i-turnieje/konkursy-przedmiotowe/

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i zgłoszenia swojego udziału w wybranym konkursie u swojego nauczyciela przedmiotu.

Życzymy powodzenia!

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Tym razem się nie udało. Następnym razem będzie lepiej!!!

2018/2019

2017/2018

Skip to content