Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

KADRA PEDAGOGICZNA

B

Halina Bartkowiak– wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo, geografia

Anna Białous – język polski

Renata Bieniarz – edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Kamila Binkiewicz – język angielski

Bogumiła Błaszczykiewicz – historia, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne

Wiktor Błaszczykiewicz – wychowanie fizyczne

Karol Bocheński – wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Agnieszka Bojko – matematyka

Joanna Borowiak – wychowawca w świetlicy

C

Małgorzata Chanas – język polski

Ewa Chodarewicz – geografia, wychowawca w internacie

Bartosz Chrul – geografia, przyroda

Beata Czernik – język polski

Grażyna Cygan – chemia

D

Anna Dąbrowska – religia, wychowanie do życia w rodzinie

Małgorzata Dąbrowska – wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

Krzysztof Didyk – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Grażyna Dorniak – biologia

Adam Dudzik – muzyka, edukacja wojskowa, przysposobienie wojskowe, wychowawca w internacie

Justyna Dudzis – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy

Martyna Dymińska – język niemiecki, kultura i język Chin, wychowawca w internacie

Justyna Dziącko – historia, historia i społeczeństwo

F

Hanna Forreiter – wychowanie fizyczne, samoobrona

G

Sławomir Gąsiecki – język angielski

Katarzyna Hyży – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy

J

Monika Jachimowska – nauczyciel wspomagający, rewalidacja, rehabilitacja ruchowa

Izabela Janiak – wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Katarzyna Janicka – język angielski

Agnieszka Józefowicz – matematyka, technika

Mirosław Józefowicz – matematyka

K

Ewa Kacperska – fizyka, informatyka

Marzanna Kacperska – informatyka, wychowawca w internacie, rewalidacja

Joanna Karbowska – pedagog, plastyka, logopeda, rewalidacja

Katarzyna Kasik – edukacja policyjna, elementy prawa, wychowawca w internacie

Bożena Kliszczak – matematyka

Agnieszka Kołodzińska – edukacja wczesnoszkolna, język angielski, rewalidacja

Elżbieta Kołosza – wicedyrektor, historia, rewalidacja

Renata Konieczna – edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka, język niemiecki

Agnieszka Korcz – religia, wychowawca w internacie

Joanna Korcz – matematyka, podstawy przedsiębiorczości

Anna Kowalczyk – język niemiecki, język rosyjski

Iwona Kowalewska – język polski

Elżbieta Kowalska – matematyka, informatyka

Iwona Kroczak – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

Beata Krynicka – wicedyrektor, język polski, wychowawca w świetlicy

Justyna Krynicka – edukacja wczesnoszkolna

Krystian Kubiś – wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Mateusz Kubiś – wychowanie fizyczne

Anna Kucharczyk – wiedza o społeczeństwie, edukacja europejska

Sylwia Kucharczyk – wicedyrektor, język polski, biblioteka

M

Edyta Malaika – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, muzyka, plastyka

Martyna Malinowska – edukacja wczesnoszkolna, język angielski, wychowanie do życia w rodzinie

Beata Markowska – język polski, przyroda

Renata Masło – pedagog, pedagogika, psychologia

Agata May-Leszczyńska – język niemiecki

Patrycja Michalska – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne

Małgorzata Michniewicz – biblioteka

Anna Mieczkowska – chemia

N

Anna Nawrot – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

Małgorzata Nester – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Paulina Nester – język angielski, wychowawca w świetlicy

Wioletta Nowak – muzyka, historia, zajęcia artystyczne

P

Kamila Piątkowska – edukacja wczesnoszkolna, edukacja informatyczna, informatyka

Agnieszka Pióro – język angielski

Anna Polińska – religia, technika, doradztwo zawodowe, wychowawca w internacie

Alicja Przybylska – wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo, historia, edukacja europejska

Bogumiła Przybył – język polski

Ewelina Pych – język niemiecki, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

R

Magdalena Rycerz – informatyka, zajęcia komputerowe

Natalia Rymanowska – pedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

S

Krzysztof Sadowski – katecheta – religia

Elżbieta Sawa – biblioteka, plastyka, wychowawca w internacie

Alicja Sidorkiewicz – język angielski

Halina Słabęcka – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

Katarzyna Słabęcka – edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

Ewa Smoczyk – język niemiecki

Michał Smoczyk – biologia, chemia

Monika Sobańska – język polski, edukacja teatralna i dziennikarska, warsztaty teatralne

Zuzanna Sobko – matematyka

Agata Staniszewska – biblioteka, wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Agnieszka Stanulewicz – wychowawca w świetlicy

Ewa Stefaniak – język angielski

Iwona Stefańska – język polski, biblioteka

Anna Szurko – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, język angielski, opiekun w świetlicy

T

Joanna Tabaka-Wypych – wychowanie fizyczne

W

Julia Wieliczko – psycholog, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

Damian Wierzbicki – ksiądz katecheta – religia

Ewa Winiarczyk – dyrektor, wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Witenberg – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych, rewalidacja

Katarzyna Wojciechowska – język polski, historia

Z

Marcin Zerek – wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Ż

Michał Żydek – fizyka, informatyka

Skip to content