Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Jako dyrektor szkoły, na fanpage,u której przeprowadzona została akcja na rzecz 29. Finału WOŚP❤, czuję się w obowiązku podsumowania jej i podziękowania tym, dzięki którym mieszkańcy Gmina Rzepin mogli mieć swój wkład w zakup nowego sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Z całego serca dziękuję tym, którzy od piątku organizowali całą akcję i ją perfekcyjnie przeprowadzili:1.Pani Sylwii Kucharczyk wicedyrektor ZS i Panu Kamilowi Michniewiczowi – rzecznikowi UM w Rzepinie, którzy wystawiali przedmioty na licytacje, pilnowali, aby właściwie przebiegała, tworzyli posty, skrupulatnie dokumentowali jej przebieg i dokonali podsumowania.

To były trzy dni ciężkiej pracy. ????????????2.Pani Elżbiecie Kołoszy – wicedyrektor ZS i Pani Annie Kucharczyk – sekretarzowi ZS, jak również nauczycielce – za zaangażowanie w pozyskiwanie przedmiotów na licytacje. Były to wizyty u przedsiębiorców, przewożenie fantów do szkoły, liczne rozmowy telefoniczne, projektowanie i drukowanie talonów. Weekend wypełniony pracą.????????????

Podziękowania składam także nauczycielkom ZS: Pani Patrycji Michalskiej i Pani Wioletcie Nowak za pomoc w pozyskiwaniu talonów, serce oraz udzielane wsparcie.????????Na koniec SERDECZNE podziękowania kieruję w stronę mieszkańców naszej Gminny, którzy otworzyli swe serca❤ i portfele, chętnie oferowali przedmioty i swoje usługi na licytacje.

Jesteście Państwo WIELCY‼️‼️ Żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności. Dziękuję także w imieniu tych, którzy potrzebują nowoczesnych i bardzo specjalistycznych urządzeń niezbędnych w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej. Dzięki Fundacji WOŚP i Państwa hojności znajdą się one w wielu szpitalach.

Dziękuję, że byliście Państwo razem, ponad podziałami i daliście świadectwo temu, że mieszkańcy Gminy Rzepin potrafią działać razem dla wspólnego dobra.❤❤❤

Dziękuję❤Ewa Winiarczyk dyrektor Zespołu Szkół w Rzepinie

Rekomendowane wpisy

Skip to content