Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie Zespołu Szkół kontynuują swoją przygodę z programem Instaling.pl, by skutecznie utrwalić pisownię i wymowę słownictwa z zakresu języka angielskiego. Nauka jest koordynowana przez Panią Kamilę Binkiewicz oraz Panią Karolinę Kaczmarzewską.

Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej, codziennej pracy.

Jak powszechnie wiadomo, przyswajanie słownictwa jest podstawowym elementem nauki każdego języka obcego. Dla wielu uczniów jest to najtrudniejszy element nauki, najżmudniejszy i wymagający największej ilości czasu.

Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowe raporty ukazujące systematyczność pracy uczniów i poczynione przez nich postępy. Nauka z programem pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników. Również rodzice mają możliwość śledzenia osiągnięć uczniów na stronie instaling.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć efektywnej nauki.

https://instaling.pl/

Rekomendowane wpisy

Skip to content