Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

W ramach projektu „ESA dla OSE” realizowanego przez NASK Państwowy Instytut Badawczy i KPRM, 1200 szkół z całej Polski, w tym nasza szkoła 😍, otrzyma bezpłatne urządzenia pomiarowe do monitorowania jakości powietrza oraz będzie aktywnie uczestniczyć w projekcie ESA. Na nauczycieli czekają szkolenia🫶, a uczniowie w ramach cyfrowej edukacji ekologicznej otrzymają dostęp do e-lekcji na platformie eduESA🤩.

⏩ Zgłoszenia do projektu „ESA dla OSE” przyjmowane były do końca czerwca. Do akcji mogły się zgłosić szkoły z całej Polski, które korzystają z bezpiecznego i bezpłatnego internetu w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Najbardziej aktywne placówki wzięły dodatkowo udział w grywalizacji – zorganizowały głosowanie uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie i przygotowały kreatywne prace konkursowe. Za te zadania otrzymały dodatkowe punkty w rekrutacji!

⏩ Właśnie została opublikowana lista zwycięskich szkół. Wyniki są dostępne pod adresem: 1200 czujników – Edukacyjna Sieć Antysmogowa (nask.pl) 📢

⏩ Kolejny etap to podpisanie umów z placówkami oraz rozpoczęcie instalacji 1200 czujników smogu na budynkach szkół. Na początku nowego roku szkolnego (do 14. 10. 2022 r.) wszystkie nowe placówki, które dołączyły do projektu w ramach akcji „ESA dla OSE”, będą wyposażone w nowy miernik jakości powietrza!

Rekomendowane wpisy

Skip to content