Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

2 października 30 kadetów I oddziału przygotowania wojskowego złożyło ślubowanie na sztandar LO w Rzepinie. Uroczystość odbyła się na Półwyspie Helskim podczas obchodów 83 rocznicy 32 dni Obrony Helu.

Wyjątkowe doniosłe okoliczności tego wydarzenia zapewne na długo zapiszą się w pamięci jego uczestników. Mamy nadzieję, że doświadczane w tym dniu emocje staną się dla naszych kadetów inspiracją i motywacją do dalszego działania w chwilach zwątpienia, bo bycie kadetem to nie tylko wielki przywilej, ale również, i przede wszystkim, olbrzymia odpowiedzialność, wytężona praca, walka z własnymi słabościami i determinacja.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się trudu organizacji uroczystości. Szczególnie niskie ukłony kierujemy w stronę:

⚓ Dowódcy 3. Flotylli Okrętów w Gdyni, kadm. Mirosława Jurkowlańca, za niesłabnącą wiarę w potencjał naszej młodzieży i stworzenie możliwości zdobywania przez nią nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności.

⚓ Burmistrza Helu, Pana Mirosławowa Wądołowskiego, za nieprzeciętną gościnność, dobrą energię, wyrozumiałość i zaangażowanie. We♥️Hel😁

⚓ Dowódcy 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu, gen. bryg. Dariusza Kosowskiego, za szczególną troskę i dbałość o szczegóły. Dzięki szkoleniom musztry, nasi kadeci naprawdę profesjonalnie zaprezentowali się podczas uroczystości.

📸 bsmt Michał Pietrzak/3FO

Rekomendowane wpisy

Skip to content