Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Dziś, po 38 latach pracy nauczycielskiej, społeczność szkolna pożegnała, odchodzącego na emeryturę, Pana Krzysztofa Didyka – nauczyciela wychowania fizycznego, pasjonata sportu oraz wszelkiej aktywności fizycznej, a także wspaniałego wychowawcy dzieci i młodzieży. Pan Krzysztof od najmłodszych lat związany był z naszą szkołą. Najpierw jako uczeń, później nauczyciel. Swoją pogodą ducha, skromnością i życzliwością zjednywał sobie serca wychowanków i autorytet wśród rodziców, koleżanek i kolegów nauczycieli. Był nauczycielem z pasją, którą potrafił zarażać uczniów, jednocześnie wrażliwym i empatycznym wychowawcą.

Panie Profesorze, dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w rozwój pasji sportowych uczniów, za tysiące godzin spędzonych na boiskach i sali sportowej, za wszystkie lata wspólnej pracy, za pracowitość, sumienność, wytrwałość, cierpliwość oraz zaangażowanie w życie szkoły.

Na nowej drodze życia życzymy Ci samych wspaniałych widoków, życzliwych ludzi, ekscytujących wypraw rowerowych i szczęścia, którym można się zachłysnąć. Niech ten czas emerytury będzie czasem entuzjazmu, kreatywności i radości. Bo człowiek z pasją, to szczęśliwy człowiek😍.

Rekomendowane wpisy

Skip to content