Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Jutro kończymy naszą żeglarską przygodę w Archipelagu Skarbów*. Jeszcze kilka wysp przed nami. Co na nich znajdziemy? Na jak długo zapadną nam w pamięć? Jakie krajobrazy, słowa poruszą nas najbardziej?

Każda wyprawa pozwala lepiej poznać siebie, uczy podejmowania świadomych decyzji oraz ponoszenia ich konsekwencji. Także ta – odbyta w wyobraźni, w poszukiwaniu prawdziwej miłości i szczęścia z czyhającymi na nas jednak tygrysami.

Dzięki realizatorom programu z Pracowni Profilaktyki „Gaudium” z Limanowej podczas wyprawy nie jesteśmy sami z naszymi myślami i wątpliwościami. I chyba tak jest lepiej, gdy obok nas pojawiają się osoby godne zaufania, które podpowiadają nam, jak żyć.

Szukajmy skarbów!

*Program Archipelag Skarbów został wpisany do systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego prowadzonego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Rozwoju Edukacji i Instytut Psychiatrii i Neurologii. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych liceum.

Rekomendowane wpisy

Skip to content