Telefon

95 759 63 48

Email

zsorzepin@wp.pl

Sekretariat

Pon - Pt: 07:00-15:00

Szkolne Koło Wolontariatu włącza się całym sercem❤️ i wszystkimi siłami 💪 w akcję słubickiej fundacji POMAGAMY, która organizuje zbiórkę dla walczącej Ukrainy 🇺🇦 Od poniedziałku 2️⃣8️⃣ lutego do piątku 4️⃣ marca, w gabinecie 102 LO (świetlica) będziemy przyjmować niezbędne dla naszych sąsiadów zza wschodniej granicy rzeczy i produkty żywnościowe.

Co jest potrzebne? ➡️Żywność z długim terminem do spożycia (np. kasze, makarony, mąki, konserwy). Także kawa, herbata, napoje energetyczne, słodycze, orzechy itp. Potrzebne są też mleko, mleko modyfikowane, płatki śniadaniowe. ➡️Chemia i środki higieniczne: pasty do zębów, mydła, antyperspiranty, proszki i płyny do prania, także szczoteczki do zębów.➡️ Bielizna osobista, koce termiczne, koce, karimaty, śpiwory. Wszelkie środki opatrunkowe, igły, leki przeciwbólowe, leki typu fervex, insulina. Pampersy w każdej ilości. Mile widziane również powerbanki (naładowane).

Zebrane rzeczy zawiezione zostaną na Ukrainę. Być może część przekazana zostanie rodzinom uchodźców, którzy są lub pojawią się na terenie naszego powiatu. Wszystko w zależności od sytuacji i bieżących potrzeb. Wszystkim, którzy przyłączą się do akcji, już dziś serdecznie dziękujemy za wielkie serce.💙💛

Rekomendowane wpisy

Skip to content